Jak Přizpůsobte si svůj Vánoce

1Přečtěte si příklad

Zavést novou tradici tím, že drží večer pro rodinu, přátele nebo i vytvořit domácí ozdoby na vánoční stromky. Přejít do režimu online na webové stránky, kde můžete získat snadno směry pro výstavbu ozdoby (viz zdroje). Pokud je váš rozpočet je omezený, můžete vytvořit zábavné věnec pro stromu praskání a navléci popcorn na silné vlákno, nebo obrazy lepení rodinných k plsti výřezy ve tvarech vánočních jako jsou hvězdy a zvonků.

2 Komp

Personalizujte vánoční přání pomocí počítačového softwaru nebo bezplatným připojením na internet www stránky design své karty (viz zdroje). Nejen, že ušetříte peníze tímto způsobem, ale karta příjemci ocení další úsilí jste šel na které jednotlivě styling karet.

3

Vytvořit osobní dárky pro přátele a sousedy tím, že by se domácí vánoční cukroví, čtverce nebo Popletal. Přejít na dolaru obchodu a koupit nějaké slavnostní plechovky nebo vánoční tašky spolu s některými pergamenu nebo voskového papíru. Linka kontejner hodláte použít s papírem a položte sortiment home-pečené dobroty uvnitř. Top s více pergamenu nebo voskový papír, pak ji předložit své sousedy či přáteli spolu s vaším přáním všeho nejlepšího.

4.

Prohodit nějakou osobní myšlenku a odhodlání k Vánocům dárek-dává. Už rodinní příslušníci nebo přátelé kreslit jména několik týdnů před Vánocemi a diktují, že dary musí obsahovat méně než 10 dolarů v hodnotě zásob a musí obsahovat nějakou osobní akci na každého člověka části. Například, pokud máte vaše sestra-v-právo na jméno, můžete zvážit dávat jí kina jízdenku, ale musíte také dohodnout na hlídání tvou neteř a synovce pro tento večer. Pokud vaše dcera má své jméno, mohla zvážit něco jako udržování její ložnice čisté bez poskvrny na celý měsíc. Osobní dary tohoto typu jsou zalíbilo dát, protože zahrnují nezištnost na straně dárce a často jsou smysluplné pro příjemce, než nákladné dary.

Vyhodit si popcorn pozlátko a nahradit jej každý rok odradit vánoční myši od těší novoroční hostinu.

Jak Ozdobte umělý vánoční strom
Jak dát vánoční strom v pohotovostním
Jak Ozdobte palmě na Vánoce
Jak zabalit vánoční dárek
Jak recyklovat vánoční strom
Jak se slaví Vánoce v noclehárně
Jak naplánovat výlet do Disney Worldu na Vánoce
Jak si vyrobit polské vánoční ozdoby
Jak se slaví Vánoce maltský
Jak si vyrobit vánoční punčocha
Jak začít vánoční strom farmy & jeho daňové důsledky

Leave a Reply