Jak psát Christmas Cards v japonštině

1Přečtěte si příklad

Přeložit Svá vánoční přání. Pokud jste obeznámeni s Japonci, se rozhodnout pro nejjednodušší rekreačních rčení, jako Merry Christmas! Šťastný Nový Rok! Including Šťastný Nový Rok! v kartě Vánoc je kulturně vhodné. Nový rok je důležitější svátek než Vánoce v Japonsku, a japonské vyslat nengajo, nebo novoroční pohlednice, kteří chtějí navzájem fandit stejně jako karty zápaďany mailové Vánoce.

2 Komp

Napsat shora dolů a zprava doleva. Tradiční japonské psaní čte shora dolů v souladu s prvním řádku na pravém okraji stránky a následné vedení nalevo. První znak napíšete se objeví v pravém horním rohu karty.

3

Adresa zprávu kamarádovi nebo kolegovi. Pokud píšete s přítelem, můžete oslovit ho jeho křestním jménem, ​​ale musí se zabývat osobu, se kterou nejste v blízkosti – zvláště obchodními kolegy a klienty – podle jejího rodinného jména. Můžete napsat v kanji, čínsko-japonská původu ideographic abeceda, nebo hiragana, japonská fonetická abeceda. Pokud neznáte kanji v jméno příjemce, použijte hiragana. V každém případě, přidat san hiragana po jménu. San je titul úcty a zajišťuje zpráva je zdvořilý. Add On v hiragana po San. Chce, stejně jako v Panu Yamada. Napište hiragana ve správné pořadí tahů.

4.

Napište Veselé Vánoce v katakana. Katakana je japonský jazyk druhý fonetická abeceda vyhrazena pro cizích slov a slov, které vyžadují důraz. V případě Merry Christmas, není japonský překlad. Místo toho, Japonci říkají, že věta v angličtině tak úzce, jak jejich fonetické abecedy umožňuje. V katakany znaky ve výrazu Veselé Vánoce jsou vyslovována Meri Kurisumasu.

5.

Napište šťastný nový rok v hiragana. Ačkoli tradičně věta Šťastný Nový Rok neobsahuje nějaké kanji, mnozí Japonci napište frázi zcela v hiragana. Šťastný Nový Rok překládá k akemashite omedetou gozaimasu v japonštině.

6

Přihlaste kartu s Vaším jménem. Napište své jméno v angličtině, nebo, pokud hledáte výzvu, pokusí se napsat své jméno v katakana. Po napsání své jméno, napište hiragana znaky yo a RI. Yori znamená od v japonštině, as Od Bob Jones.

Můžete napsat zprávu horizontálně – zleva doprava like anglický text – místo svisle, když je to jednodušší. Toto je správný způsob, jak napsat japonský vodorovně, i když je vertikální způsob je tradiční možnost.

Pokud japonské abecedy příliš obtížná pro vás, napsat fráze v latince. Většina japonské můžete přečíst jejich jazyk v latince, které říkají romaji. Napište Veselé Vánoce v angličtině a pak napsat Akemashite omedetou gozaimasu.

Nevkládejte mezery mezi slovy ve větě při psaní japonských abeced. Psaný Japonský jazyk nevyžaduje mezery. Vaše zprávy meri – kurisumasu a akemashiteomedetougozaimasu neměly mít mezery mezi každým slovem při psaní v katakana, hiragana nebo kanji.

Jak si vyrobit Email Christmas Cards
Jak to říct Veselé Vánoce v holandštině
Jak se slaví Vánoce maďarskou
Jak Zapojte do stromu, který již má vánoční osvětlení
Jak nakupovat vánoční strom Sazenice
Jak k dekoraci v západním Téma vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční přání v Paint Shop Pro
Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce
Jak se slaví netradiční Vánoce
Jak Oslavte Legenda o vánoční Robin
Jak si vyrobit recyklovaný vánoční dekorace

Leave a Reply