Jak recyklovat předměty do domácnosti Udělej vánoční dárky

1Přečtěte si příklad

Přispějte prádlo na útulku týrané ženy. Taková zařízení mají zřídka dostatek ručníků a ložního prádla, aby vyhověli všem jejich obyvatel. Budou skutečně ocení vánoční myšlenka, stejně jako dar samotného.

2 Komp

Použijete neshodná talíře a mísy, které by jinak vyhodit držet všechny ty dobroty, které jste provedli Christmas pro rodinu a přátele. Ujistěte se, že říct, příjemce není třeba vrátit jídlo.

3

Otočte čistou šťávu brýle do svícny. Používat některé skvrn sklo barvy na malování design Vánoce na přední straně (jako ratolest cesmína nebo cukroví pruhy cukrové třtiny). Vložte nějaké hezké svíčky a kravatu luk kolem skla. Můžete přidat i snítku cesmíny nebo vánoční kouzlo a napojte ho na přídi.

4.

Použijte krásný ubrousek na linku dno koše vánoční dárek. Uvnitř, umístěte zbývající ubrousky, kroužky na ubrousky jste nikdy nepoužil a cokoli jiného, ​​co chcete završují dárek.

5.

Naplňte křišťálovou nebo skleněnou mísu plnou lahůdek jako M & Ms, jellybeans a Hershey polibky. Zabalte vše v celofánu a kravatu s lukem nahoře. Add Santa, sněhulák nebo vánoční ozdoba na přídi dokončit ho.

6

Vyplňte překrásné fotografické snímky, které stále vypadají nové s fotkami váš dar příjemce rodinou a přáteli. Používejte různé velikosti a tvary vytvořit zajímavou koláž formaci, že ona je určitě rád. Pokud je to nutné, překreslit snímků nebo ozdobte je s řemeslnými Myšlenky, jako jsou mozaiky nebo kamenné umění, papír hmota nebo vlákna, nebo decopage.

7

Darujte stejně nové hračky your děti nikdy nehrál s na hračky pro děcka (viz níže uvedené zdroje). Ujistěte se, že vycpaná zvířata a panenky jsou řádně očištění, i když nikdy nebyly použity (pokud jsou stále nové v krabici).

8

Dejte dohromady krabici potravin pro místní rodině. Patří některé z těchto hrnců a pánví, misek nebo kuchyňské potřeby, které nepoužíváte. Ujistěte se, že jsou stále ve výborném stavu. Otvírače konzerv, dřevěné lžíce a plastové stěrky jsou velmi použitelné a populární.

9

Mosaic staré vázy s rozbitého zrcadla nebo hezké skály a kameny. Naplňte ji se skutečnými nebo hedvábné květiny a přidat stuhu nebo luk pro perfektní vánoční dárek pro jen asi každý.

10

Malování staré hliněné hrnce s hladkým lesklým nátěrem nebo zakrýt papírových vláken nebo textilie. Dejte krásné poinsettia uvnitř za krásný vánoční dárek pro rodinu a přátele.

Vyberte si generické hračky, které každé dítě by rádi. Udělejte některé hračky nemají žádné nebezpečné malé součásti nebo hrubých míst, které by mohly způsobit, aby byly děti zranit. Drž se dál od hraček, které podporují násilí, jako jsou falešné zbraně, nože, meče a podobně.

Jak si Vánoce v Disneylandu
Jak si vyrobit recyklovaný Christmas Lantern
Jak se připojit vánoční osvětlení na reproduktory
Jak si vyrobit vánoční Flower Centrální bod
Jak plánovat společnosti Vánoční večírek
Jak si vyrobit vánoční večírek Flyers
Jak si vyrobit Rustikální vánoční punčochy
Jak Dekorace útočiště kostela na Vánoce
Jak Cater vánoční večírek
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak k dekoraci bílý sametové vánoční strom

Leave a Reply