Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc

1Přečtěte si příklad

Pomáhat USO v zasílání poděkování karty k jednomu nebo více 170.000 vojáků uvízli v zahraničí na Vánoce. Dary z $ 5 nebo více zajistí, že žádný voják cítí sám tuto sezónu dovolených. Obraťte se na USO prostřednictvím internetových stránek uvedených v Resources.

2 Komp

Zúčastněte se Treats pro vojáky. Stránka nabízí různé premade péče balíčky, v různých velikostech a stylech. Oni toulají se v ceně od 19,95 dolarů na 159,95 dolarů. Foster Soldier program umožňuje jednotlivcům nebo skupinám, aby si jako mnoho vojáků, si to přejí. Účastníci si vybrat pohlaví, vojenská větev, domovském státě a oblast nasazení. Osobní zprávy mohou být zaslány spolu s nějakým balíčkem. Pro více informací, klikněte na odkaz na zdroje.

3

Staňte se andělem zjevilo se vojáků. Ranění vojáci jsou evakuováni, aniž by jejich osobních věcí. Angels vojáků vytvořit batohy pro těchto záslužných hrdinů. Patří mezi ně nezbytností jako hřeben, šampon, mýdlo, zubní pastu a a oblečení. V balení také deku naděje a mikina s Angels vojáků logem. Účastníci se mohou sponzorovat batoh pro 55 dolarů. Další možností je poskytnout hromadné položky, které jsou potřebné pro balení. Poslední možností je přihlásit se, aby se jeden z přikrývek. Více informací je k dispozici prostřednictvím odkazu na zdroje.

4.

Podpořte zraněné hrdiny prostřednictvím operace Band-Aid. Položky, jako jsou atletické oblečení a boty, knihy, vizitky, get-i karty a dopisy, kabáty a bundy, filmy a kufry jsou dodávány na stránky, kde zraněné vojáky shromažďují, jako Landstuhl, Německo, nebo Waltera Reeda zdravotní nemocnice ve Washingtonu, DC

5.

Účast v operaci dát. Rozpoznat vojáka s vánočním karty, držení nebo dárku. Podívejte se na operaci vánoční punčocha vidět typy položek, které jsou nejžádanější jako osazení stromeček. Pokud nemáte čas nakupovat pro položky, můžete darovat peníze na oceán kontejnery darů, které jsou odesílány organizací. Pro více informací, podívejte zdroje.

6

Zúčastněte se každý voják sponzorovat tolik vojáků, jak se vám líbí, v rámci parametrů stanovíte. Organizace Vám zašleme informace o zvoleném vojáka (s) spolu s žádostí seznamu. Dejte dohromady balíček a pošty. Informace jsou také vyhledávat pomocí zdroje.

7

Pomoci rodině vojáka. Kontaktujte místní vojenské základny nebo obchodních komor pomoci identifikovat chudé rodiny a určit typ podpory, kterou potřebují. Pošli potravin košík, hračky pro děti nebo dárkové poukázky, takže rodina může koupit to, co potřebují. Nápověda manželky s odpovědností manželé tradičně starat, stejně jako sekání trávníku, hrabání listí, odklízení sněhu nebo získání auto tune-up. Pozvat rodinu na večeři, nebo objednat pizzu v pro ně. Buďte kreativní a služeb dárky od srdce.

8

Obraťte se na místní vojenskou základnu nebo americký Červený kříž vidět, jaké typy programů jsou sponzorských pro vojáky. Tito obvykle pohybují od zřízení pen-pal zprávu podporu chodu dárkových výměn, sponzorování vánoční večeři nebo poskytování voják tyto děti s něčím speciálním na prázdniny.

Pojďte se s vlastním programem podpory pro svého okolí nebo komunitu. Získejte spolu s přáteli a rodinou na hřišti v sponzorovat více než jednoho vojáka.

Jak mít veselé Vánoce zelenou
Vánoční Village Myšlenky
Jak pečovat o vánoční kaktus
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak Naplánujte si vánoční Party Menu
Jak si vyrobit Felt Vánoční rám Opening
Oslavte Halloween Využití sociálních médií
Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak vědět, co máma opravdu chce na Vánoce
Jak Zelená vánoční ozdoby

Leave a Reply