Jak se slaví tradiční španělské Christmas

1Přečtěte si příklad

Na Štědrý večer Evo, Španělské rodiny slavit tím, že jí první ze dvou po sobě jdoucích svátků. Pak, o půlnoci, zvonění zvonů signalizuje začátek svíčkách hmotnosti, známého jako La Misa del Gallo nebo “hmotnost Kohouta.”Půlnoční mše jsou prováděny na Štědrý den v kostelech po celých Spojených státech a ve většině ostatních zemí. Je to skvělý způsob, jak oslavit oficiální začátek prázdnin, a je jisté, že injekce vás s velkou dávkou duchem Vánoc.

2 Komp

Ve Španělsku je většina Štědrý den strávili v kostele, následuje venkovních slavností, které zahrnují kývání. Při této příležitosti se houpačky umístěny v městských náměstích a dalších outdoorových jednacích míst, a dětská houpačka v čase na živou hudbu a další zábavné outdoorové aktivity. Žádné dary jsou vyměňovány na Štědrý den.Chcete-li simulovat tuto tradici, zajistit pro rodinu a přátele, aby splňují po mši v parku, který má výkyvy. Uveďte nějaký druh vánočního hudby a španělské dovolená pamlsky, jako marcipán, “almendrados”-mandlové koláčky nebo “media Lunas de nueces” maticí půlměsíčky.Ve Španělsku je svátek vánoční sloužil po půlnoci, následuje zpěv a slaví po zbytek noci.

3

28.prosince označuje den v Innocents. To je podobné oněm apríl v této rodině a přátelé hrají vtipy na sebe. Ve Španělsku, v novinách tisknout bizarní a vymyslel příběhy pro smích.

4.

Stejně jako mnoho dalších zemí, Španělsko slaví Silvestra s masivními ohňostroji exponáty a toasty v půlnoční hodině. Španělsko také jedí dvanáct hrozny při této příležitosti, že přináší štěstí během každého z dvanácti měsíců roku.

5.

Na večer 5. ledna, v předvečer Zjevení Páně, děti umístit své boty před jejich dveřmi v naději, že tři mudrcové opustí dary, když se kolem.Tato Večer tříkrálový tradice by mohlo být nejlépe napodobil rodiny s dětmi starými dost odložit uspokojení otevření dárky na vánočním ránu.

6

6. ledna Epiphany nebo “vzhled,” heralds návštěva tří moudrých mužů, aby splnění Ježíška v Betlémě. Všechny Španělska slaví tuto událost s přehlídkami a více sladkých odměn pro děti. Tato oslava znamená na závěr sezóny vánočních svátků.

Pokud se rozhodnete “znovu” tradiční španělskou Vánoce, připravit rodinu půjčovat knihy nebo dva z knihovny, který popisuje a ilustruje dovolená, neboť se slaví ve Španělsku.

Před svátky začínají, rozhodnout, které španělská jídla budete chtít připravit během nadcházejících týdnů a nákupu surovin. Tím se odstraní stres, že se snaží najít neobvyklé předměty na poslední chvíli uprostřed davu nakupujících s potravinami.

Vyberte si starý, tradiční kostel, kde vy a vaše rodina bude účastnit na půlnoční mši při svíčkách na Štědrý den, nejlépe jeden s velkým sborem. Vznešenost starého kostela s dobrou hudbou posílí ducha příležitosti.

Také před prázdninami, vyhledejte a navštívit park ve vaší oblasti, která má houpačky a lavičky pro váš Štědrý den po bohoslužby.

Jak recyklovat vánoční stromky
Jak Pověste mini vánoční osvětlení Indoors
Jak si vyrobit vánoční řetěz
Pokyny pro Tester vánoční světla
Jak Ozdobte jídelna pro Vánoce
Jak si vyrobit drahokamy vánoční strom
Jak se staví Parade vánoční Float
Jak se švédský Christmas liší od americké Vánoce?
Jak si vyrobit vánoční koule Pinata
Jak se slaví Vánoce havajský
Jak opravit LED vánoční osvětlení

Leave a Reply