Jak se slaví Vánoce maltský

1Přečtěte si příklad

Zúčastněte hmotnost – Štědrý den je půlnoční mše je nejdůležitější na dovolenou tradic na Maltě. Vzhledem k tomu, že země je široce katolická, jsou kostely hustě obydlené pro tento obřad.

2 Komp

Poslechněte si dětské kázání – Během obřadu půlnoční mše, kluk nebo holka, obvykle ve věku 7 až 10 let, dělá kázání místo kněze. To se nazývá “Priedka tat-Tifel”, což znamená kázání dítěte.

3

Vytvořte si betlém – Na Maltě jsou betlémy tzv. betlémů, nebo pastvina. Scény jsou zobrazeny v kostelech a většině domů, kompletní s figurkami zastupují Ježíše, Marie a Josefa. Betlém je také populární ve Spojených státech, ale na Maltě, to je jádro oslavy.

4.

Zasaďte nějaké obilí – Na Maltě, to je také tradice zasít pšenice, obilí a lesknice kanárská, nazvaný “gulbiena”, na vatových tyčinek v plochých pánví pět týdnů před Vánocemi. Pupeny jsou ponechány v temných koutech v domě, než semena produkují bílé trávy jako natáčení. Pánve s plně vzrostlé výhonky jsou pak použity k výzdobě postýlku nebo socha Ježíška.

5.

Cook velkou večeři – dnes, tradiční maltský vánoční menu změnila trochu ustupuje vánoční Turecku a po stranách, stejně jako je populární ve Spojených státech. Biskupský chlebíček jsou také hit pro dovolenou na Maltě.

6

Podívejte se na přehlídku – Procession Ježíška, přehlídka svého druhu, v níž kněz nese panenku symbolizující Ježíše je velká část tradice maltské vánoční. To bylo drženo každoročně od počátku jeho existence úctyhodný Dun Gorg Preca, nedávno prohlášen za blahoslaveného zakladatele společnosti pro výuku svatého doktríny, MUZEUM

7

Zdobí strom – V moderní době, maltské, upravené vánoční stromy v jejich domovech, pověsit a věci punčochy a rozbalovat dárky se svými nejbližšími na Štědrý den. Také děti netrpělivě čekají návštěvu z Santa Clause, jak se slaví ve Spojených státech.

V maltském jazyce, veselé Vánoce Il-Milied to-Tajjeb.

Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak si vyrobit chistmas světla Dance
Jak k dekoraci vánoční strom s korálky
Jak si vyrobit vánoční osvětlení Dim
Jak na řetězec světla na na vánočního stromu
Vytvořte si nejlepší video s Windows Movie Maker
Oslavte Halloween Využití sociálních médií
Jak se souborných domácí vánoční cukroví
Jak zdobit vánoční Dorty a zákusky
Jak se slaví etiopský Vánoce
Jak dát Garland na vánoční strom

Leave a Reply