Jak se slaví Vánoce v noclehárně

1Přečtěte si příklad

Respektujte každého jednotlivce hodnoty. Život ve veřejném koleji na vysoké škole znamená být obklopen studenty jiných ras, kultur a prostředí. Některé z těchto studentů nemůže slavit Vánoce jako dovolenou, nebo oni by mohli mít tradice, které jsou více či méně nábožensky orientovaný než ostatní. Ujistěte se, že se každý cítí zahrnuta v oslavu a vzít tyto rozdíly v úvahu. Zeptejte se otevřeně židovských nebo muslimských studentů v případě, že by se rád podělil o své formy dovolené oslavu.

2 Komp

Přejít koled. Koledování může být zábavná činnost, že všichni členové koleji se mohou účastnit, a že vám umožní sdílet na koleji je vánoční atmosféru s ostatními kolejích a fakulty domů. Hlasovat jako na koleji na některých oblíbených koled, pořizovat kopie hudby pro všechny koleji obyvatele, kteří nevědí, všechna slova a šířit své vánoční náladu kolem kampusu. Přejít na další koleje, navštivte sorority a bratrství domů, nebo dokonce navštívit místní nemocnice nebo ozdravovny a nabídnout zpívat pro rezidenty.

3

Dát zpět do komunity. Dalším skvělým způsobem, jak oslavit Vánoce na koleji je součástí dobročinného jednotku v duchu Vánoc, které lze spustit z centrálního umístění v koleji. Kontaktujte místní útulky a potravinových bank a zjistit, jak jít o držení potravy, deka, hračka nebo oblečení jednotku. Studenti žijící na koleji může pomoci tím, že organizuje dobrovolníky, aby třídit darů, vytváří letáky a reklamní jednotku dostat slovo kolem kampusu a obsluhy darování stanici tak, že je vždy někdo k dispozici, aby se cenné dary. Pomáhat druhým v nouzi, je skvělý způsob, jak přijít společně jako na koleji v pravém duchu Vánoc.

4.

Mají zdobení soutěž. Jedna z nejlepších věcí, o Vánocích je všechny slavnostní výzdoba, tak rozjasní váš obyčejný koleji by deskové své haly na prázdniny. Uspořádat přátelskou soutěž mezi patry nebo sekcí a uvidíte, kdo může přijít s nejšílenějších nebo nejkreativnější dekorace nebo dát určitým skupinám A, letní související téma, které se mohou použít k vyzdobit jejich část na koleji spolu.

5.

Jezte vánoční večeři společně. Jen asi každý misses home-vařené jídlo, když jste pryč na vysoké škole, a je to ještě horší během prázdnin, kdy jsou maminčiny šťouchané brambory nahrazuje v jídelně něčím, co se podobá zdi spackling. Porazit tuto část dovolené blues ani jíst společně jako na koleji. Většina dorms nedovolí varnou desku nebo kamna, ale být kreativní, půjčovat si kamna svého kamaráda, který má off-campus byt v blízkosti, získat pre-vařené krůtí od obchodu s potravinami a aby mikrovlnná trouba-přátelské straně jídla. Každý může něčím přispět k jídlu, a jíst společně přinesou koleji obyvatele, že mnohem blíže spolu jako druh náhradní rodiny.

Najít zábavné a levný dárky pro každého ve vaší koleji.
Přečtěte si některé zajímavé články diskutovat o vhodnosti světských vánočních ozdob na vysokoškolských kampusech.

Jak si vyrobit Candy Vánoční ozdoby
Jak dát vánoční osvětlení v láhev na víno
Jak opravit venkovní vánoční osvětlení
Jak Ozdobte loď pro Parade lodí vánoční
Jak začít vánoční strom farmy & jeho daňové důsledky
Jak se slaví Vánoce jako pár v Los Angeles
Jak nainstalovat vánoční stromky
Jak najít Real Tall Thin vánoční strom
Jak Přizpůsobte si svůj Vánoce
Jak dát světla na umělý vánoční stromek
Jak pečovat o živý vánoční strom

Leave a Reply