Jak si Vánoce v Disneylandu

1Přečtěte si příklad

Přejít do Disneylandu od 21. listopadu 4. ledna. Zjistíte si parků (jak Kalifornie dobrodružství a Disneyland) všechny zařízené na prázdniny. Jsou rozzářil vánoční osvětlení v noci, aby parky ještě větší malebné divů a zároveň se těší na jízdy a atrakce, stravování a nakupování.

2 Komp

Plán na dlouhém dni. Během vánoční sezóny, parky mají tendenci otevírat dříve a zůstat otevřený do pozdních hodin. Disneyland Samotný park je otevřen až do půlnoci, často v průběhu prázdnin. Chcete-li zkontrolovat časy, že bude otevřeno pro vaši návštěvu, podívejte se na oficiální webové stránky, která je uvedena ve zdrojích té části. Rychlé kliknutí na plánu klíči vás dovede do kalendáře, který má hodiny zábavní park pro tento týden.

3

Přejít na dobrodružství Kalifornie parku První věc, kterou během vaší cesty. Disneyland Park, která se obvykle zůstane otevřené, nejpozději California Adventure. Tím začíná tady, můžete si vše před přeskakování do Disneylandu pro některé odpoledne a noc zábavy.

4.

Přejít na Je to malý svět jízda v noci. Nejen, že je celá vnější všude svítí s nádhernou vánoční osvětlení a dekorace, ale vnitřek je zcela zařízené na Vánoce, kompletní s pozdravy Vánoce v různých jazycích, stovky panenek zazpívám vánoční koledy a celý Christmas Room z jízdy.

5.

Procházka po hlavní třídě. Dekorace jsou zejména elegantní tady, a budete se cítit, jako byste se chůzi v okouzlil starší města, které má trochu magie na něj.

6

Jít na nákupy na mnoha obchodech, které lemují hlavní ulici a jsou umístěny v každé zemi království. Můžete najít něco pro každého na vašem vánočním seznamu, a dokonce můžete dostat všechny zvláštní ornament z obrovského výběru v parcích v tomto ročním období.

7

Obraťte se na denní rozvrh u brány pro zvláštní události plánu. Denní vánoční průvody lze nalézt po celém parků. Měli byste v plánu být v platnosti alespoň hodinu před tím, než přehlídka začne, pokud chcete získat dobrý výhled. Lidé se na místě brzy.

8

Ubytujte se v jednom z hotelů Disneyland. Oni mají dovolenou oslavy a jídla, které nejsou nabízeny jinde v parku, a to je nutné, pokud trávíte Štědrý den tam.

Jak si vyrobit Online vánoční přání, aby Pošli e-mailem
Jak adrese Christmas Cards
Jak používat Vnitřní vánoční osvětlení Externí
Jak si vyrobit vánoční ozdoby z písku dolarů
Jak se slaví Vánoce na rumunské
Jak vytvořit platformu pro Vesnice vánoční
Jak se starat o vánoční Poinsettia
Jak si vyrobit vlastní vánoční Centerpieces
Jak si vyrobit venkovní vánoční osvětlení Do Solar
Jak se staví vánoční strom Out světel
Jak Ozdobte umělý vánoční strom

Leave a Reply