Jak si vybrat vánoční dárky pro lékaře

1Přečtěte si příklad

Dejte jí dárek pro svého stolu. Zkuste Merkurovo vizitkář nebo pero sadu, kterou v mosazi z Netique (viz níže uvedené zdroje). Ceny se pohybují mezi $ 35 a 110 dolarů, v závislosti na předmětu a styl zvolené.

2 Komp

Prezentujte ho s plaketou obsahující že lékař je modlitba z přizpůsobení Mall (viz níže uvedené zdroje). 8-o-10 palců deska může být přizpůsoben s lékařem jméno, specializace a školy (v případě potřeby). Cena je pouhých 29,95 dolarů.

3

Mít lékaře figurka vyrobený v její podobnosti z Micro trpaslíka (viz níže uvedené zdroje). Pošlete své fotografie, a figurka bude podobat lékař. Cena je 99 dolarů.

4.

Dárkové lékaře s zkoseného skleněnou štítku za svým stolem. Z osobních výtvorů, může deska také použít jako těžítko. Je to opatření, 10 palců na šířku od 2 palce na výšku, a 1/2 palce do hloubky. Deska může uvést své jméno, heslo nebo obojí. Dodává se s dvěma řádky rytí, s 22 znaky na řádek. To může také být s vyrytým lékařské označení. Cena je minimální za 19,95 dolarů.

5.

Kupte si nejnovější kopii lékaře Desk Reference. Někteří lékaři stále rád hledá věci na staromódním způsobem: s knihou, spíše než v počítači. Náklady se liší v závislosti na typu knihy zakoupené (např. papír, hardbound nebo vázaný v kůži), ale bude pravděpodobně začne kolem $ 25 a jít odtamtud.

6

Poslat košík jablek. Pokud jablko den je doktor pryč, bude se ocení humor. Náklady se liší v závislosti na typu a počtu jablek zvolené, takže můžete ovládat rozpočet, aby se ujistil, že zůstává v rozpočtových omezení.

7

Kupte lékaře dekorace Vánoční vyrobený speciálně pro lékaře z vánoční ozdoby a dárky Store. Existuje několik možností na výběr z pod 10 dolarů.

8

Dejte mu pár odkazů anatomie manžety, jen tak pro zábavu, od anatomie Street. Manžetové knoflíky jsou vyrobeny z ručně kovu, jsou naprosto jedinečné a bude zdrojem mnoha diskusí. Cena je 90 dolarů.

9

Dárkové lékaře s novou stetoskopem. Zdravotnické napájecí obchody, jako na chirurgické Shop prodávat v různých barvách, které obvykle zahrnují žlutá, červená, modrá, zelená, šedá a černá jen něco přes 40 dolarů.

10

Udělejte dárek od srdce. Háčkování afghánský, péct koš dobrot nebo z ní medvídek oblečený v křoviny. Skutečný dar znamená mnohem menší, než je myšlenka za ním. Nejlepší ze všeho je, můžete ovládat náklady v závislosti na provedených voleb.

Zabalte dárky kreativně, a patří vánoční přání s osobní poznámku nebo báseň, která vypráví lékaře, jak moc pro tebe znamená.

Doručit dárek sami, spíše než mít ji vydal nebo jen klesá ho.

Jak Pověste vánoční osvětlení na Stucco
Jak dát auto jako vánoční dárek
Jak pečovat o vánoční kaktus
Jak si vyrobit plátky pomeranče na vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční strom Topper Bow
Jak Word děkuji karty pro zaměstnance na Vánoce
Jak navrhnout leták vánoční
Jak si vyrobit Real Vánoční věnec
Jak se barva Vymazat vánoční Mini žárovky
Jak se slaví Vánoce v Floridě
Jak si vyrobit vánoční nákupy rozpočet

Leave a Reply