Jak si vyrobit baňky vánoční věnec

1Přečtěte si příklad
Fotolia.com dat tooltip = obyčejný kov ramínko se stane výjimečný svátek věnec.> Obyčejné kovové ramínko se stane výjimečný svátek věnec.

Odpočiňte si cívku kovového věšáku z háku závěsu, takže máte nepřetržitý kus kovu. Nenechte si narovnat háček.

2 Komp

Ohněte otevřenou závěs do kruhu, ale nezavírejte kruh.

3
Fotolia.com dat tooltip = Dej starým vánoční žárovky nový život pomocí nich ve věnci.> Dejte starým Christmas bulbs nový život pomocí nich ve věnci.

Protáhněte si skleněné nebo plastové Christmas bulbs na drátu závěs do smyčky na každé vytvořené pro háku. Protáhněte je střídání barev a velikostí dle barevného motivu, který si zvolili.

4.

Re-vítr cívka část závěsu kolem háku konce ramínka uzavřít kruh věnec.

5.
Fotolia.com dat tooltip = Použijte lepicí pistole na lepidlo vánoční žárovky na pozici, kterou chcete mít.> Pomocí lepicí pistole na lepidlo na vánoční žárovky na pozici, kterou chcete mít.

Položte věnec na vaší pracovní ploše tak, aby se všechny žárovky distrubuted na přední straně a stranách věnce. Pomocí lepicí pistole a lepidlo lepí na liberálně lepidlo žárovek spolu stlačením lepidlo v mezi ornamenty.

6

Vyplňte všechny mezery na věnec, nebo jej činí plné hledá žárovkami lepení více na věnec, jak uznáte za vhodné.

7

Twist háček část závěsu dolů udělat smyčku pro věnec sedět na hřebík nebo co budou použity na zavěšení.

8
Fotolia.com dat tooltip = Použít širokou stuhu, aby perfektní luk pro váš věnec.> Pomocí široké pásky, aby se perfektní luk pro váš věnec.

Změřte dost stuha být první, kdo ocas a pak zatlačte na pásku, dávat to polovina otočit palcem. Udělejte aa smyčku pásu karet na jedné straně ruky a dát mu špetku a polovina kroutit a pak udělat smyčku na druhou stranu ruky.

9

Opakujte smyčky pro přídi, dokud jste dosáhli požadovanou velikost. Volnou rukou, uchopil řemesla drát a zasuňte ji do středu vašeho luku pod palcem a otočte na obou koncích spolu pevně zabezpečit smyčky lukem.

10

Řez luk od zbývající pásky dělat druhý ocas podobný k první ocasu. Na každém koncovém, složit konec v polovině vodorovně a snížit roh off každý ocas začíná na řasy a rozšíření až na konci otevřených konců. To dělá reverzní V v ocasech vaší pásky, aby to vypadalo skončil.

11

Fluff se a umístěte smyček přídě tak, aby byly úplné a pravé strany jsou zobrazeny. Použijte stejný drát, který jste použili k zajištění luk a zajistěte jej do věnec na pokrytí smyčku, ze které věnec bude viset.

Use stuhy, Garland a další vánoční zboží přizpůsobit svůj věnec. Pearl věnec je vynikající dotek pro viktoriánské tématikou věnce.

Nenechávejte své zapojen pistolí dovnitř, ale bez dozoru, protože by to mohlo způsobit požár. Opatrně při použití lepicí pistole s položkami lepení plastových, protože některé položky mohou beging tát z tepla lepidla.

Jak zkontrolovat žárovky v Christmas Lights
Jak si vyrobit Tiny vánoční strom z řízků
Jak si vyrobit cedule s Christmas Lights
Jak ušetřit peníze vánoční nakupování online
Jak používat aplikaci InDesign k tisku vánoční pohlednice
Jak se řetězec korálky na vánočního stromu
Jak naučit děti na význam Vánoc
Jak si vyrobit vánoční držitelům karet
Jak Zelená vánoční ozdoby
Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce
Jak Fit My vánoční strom v podstavci

Leave a Reply