Jak si vyrobit Christmas Stuhy

1Přečtěte si příklad

Rozhodněte se, co barevná páska použít k připojení k vašemu daru. Pokud barva balicího papíru, který jste použili zabalit dárek je zelená a červená s nádechem zlata, použijte zlatou stuhu zvýraznit zlato v novinách.

2 Komp

Rozviňte pásku, a současně věnovat pozornost tomu, jak velký balík. Měli byste se ujistit, že máte dost stuha se zalomit kolem šířky a délky pole. Také se ujistěte, že příliš unroll příliš mnoho pásku, pokud ano, můžete skončit s příliš přesahující, že je zbytečný, protože je to příliš krátká na to být použita jinde.

3

Otočte balíček, takže složené švy jsou na dně. Vezměte pásku a najít střed ní skládání stuhu v polovině a line up na koncích navzájem jednou rukou. Označte středový bod na pásu karet s druhé ruky, pak uvolněte konce a umístěte střed pásky ve středu daru.

4.

Vytáhněte pásku ven tak rozšiřuje po celé délce daru, být si jistý, aby páska napnutá. Zatímco držíte pásky na obou koncích daru, otočte a rozšířit pásku přes zadní daru, takže s penězi. Cross stužky po sobě čtvrt otáčky tak, aby páska je nyní čelí šířku dárek.

5.

Rozšířit pásku po celé šířce daru, ještě ujistěte se, aby to napnutý a zase dar zpátky na jeho horní straně. Udělejte uzel s pásem karet, takže zůstane na svém místě. Měli byste havetwo oddělit konce pásky.

6

Otevřete své nůžky tak široký, jak mohou jít. Vezměte si nůžky a umístit je v blízkosti základny dar vedle pásu karet, mezi palcem a ukazováčkem. Aplikujte tlak na pás karet a nůžky a začne táhnout nůžky a fólii dohromady. Uvolněte pásku a nůžky, když se dostanete ke konci. Pokud se to udělá správně, bude váš rovnou stuha být nyní kudrnaté stuha. Opakujte na druhém konci pásu karet.

Nechoďte příliš pomalé při vytahování nůžky se s pásem karet, jinak stuha nebude kroutit velmi pevně. Vydáte-li se příliš rychle, může stuha rip.

Můžete mít provést techniku ​​curling více než jednou, aby si požadované zvlnění chcete pro stuhu.

Buďte opatrní při použití nůžek stočit pásku, pokud se provádí nesprávně you mohl říznout.

Jak si vyrobit vlastní vánoční průvod Kostýmy
Jak Fit My vánoční strom v podstavci
Jak pěstovat Christmas Rostliny
Jak si vyrobit Vánoce sníh
Jak si vyrobit vánoční řemesla pro děti
Jak opravit vánoční stromky
Jak opravit LED vánoční osvětlení
Jak kreslit vánoční strom
Jak Zachovat Polish vánoční tradice
Jak Pověste vánoční osvětlení na vinylové desky
Jak si vyrobit Handprint Vánoční věnec dekorace

Leave a Reply