Jak si vyrobit Glitter Pine Cone Christmas Tree

1Přečtěte si příklad

Získat některé šišky z dvoře nebo na veřejném místě. Podívejte se na střední a velké šišky, které jsou dokonce dobře-tvořil a neporušený. Ujistěte se, že váhy jsou otevřené a že je zde spousta prostoru, v-mezi nimi. Také se ujistěte, že jeho váhy jsou pevné a bezpečné. Odmítnout šišky, které jsou mokré, lepkavé nebo barvu.

2 Komp

Umístěte šišky na plech s vnitřní hliníkovou fólií a pečte na 200 stupňů F po dobu 20 minut. To bude zabít všechny hmyzu a těsnění mízu do glazury. Vyjměte z trouby a nechte vychladnout úplně.

3

Chraňte je pracovní povrch s novinami. Použijte kartáč použít lepidlo na povrchu borové šišky. Opatrně srst všechny váhy a pracovat lepidlo do interiéru borové šišky. Držte borovicové šišky, přes papírový talíř a posypeme zelenými odlesky.

4.

Najít kovový žinylkové stopku stříbra, zlata, červená nebo modrá. Zabalte ho kolem horním konci borové šišky, pak pracovat směrem dolů ve spirále. Zatlačte žinylkové stopku mezi měřítek jako vánoční stromeček věnec.

5.

Umožňuje horké lepicí pistole pro předehřívání po dobu 5 minut. Vyberte několik malých, kulaté flitry v různých barvách (ale nepoužívejte zelené flitry). Držte velmi vnější hranu flitr s pinzetou. Umístěte kapku horkého lepidla na konci jednoho z borových váhám kužele. Počkejte několik sekund, a pak umístěte Dámská na lepidlo. Použijte kovový nástroj jako je například šroubováku jemně zatlačte Dámská na horké lepidlo. Umístěte jeden Sequin na každém dostupném rozsahu. Uspořádejte barvy tak, aby se měnila kolem ornamentu. Vyhněte se umístění dvě identicky barevné flitry vedle sebe. Pomocí pinzety odstraňte prameny horké lepidla, jakmile ochladí.

6

Ohněte kovový žinylkové stopku do pěti segmentů o 2 cm dlouhé. Udělejte pěticípou hvězdu, pak střih na místo, kde se první a poslední části překrytí. Umístěte kapku horkého lepidla na tomto místě a podržte hvězdu pevně mezi prsty, dokud lepidlo ochladí úplně. Hot lepidlo hvězda na vrcholu stromu, a pak pokrýt veškerý přebytečný horké lepidlo s řemeslnou lepidlem a třpytu.

Pokud používáte borovicové šišky, na výzdobu svého vánoční strom, přivažte šňůru kolem nahoru váhy.

Jak si vybrat vánoční dárky pro nové dítě
Jak nakupovat vánoční dárky pro početné rodiny
Jak Pověste vánoční osvětlení venku kolem dveří a Windows
Jak si vyrobit baňky vánoční věnec
Jak opravit vánoční stromky
Jak si vyrobit sušené ovoce vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční strom svítidla
Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty
Jak si vyrobit vánoční karton Mobile Craft
Jak si vyrobit vánoční Ugly Svetry
Pokyny pro Tester vánoční světla

Leave a Reply