Jak si vyrobit prošívaná vánoční stůl Runner

1Přečtěte si příklad

Změřte délku stolu máte dělat běžce pro. Délka oběžného kola je bez ohledu na velikost chcete, aby to bylo. To může viset konec až do konce, může viset nad, nebo to může být jen uprostřed, aby bylo možné prostírání.

2 Komp

Začněte od středu tabulky a měření ke straně, aby rozhodl, jak široký chcete běžec být. Dvakrát měření. Nyní máte měření snížit svůj obdélník tabulky běžce.

3

Pomocí měření, uřezali jednoho obdélníku z potištěných tkanin a jeden z pevné tkaniny. Použijí se dva různé typy tkanin umožní, aby vaše tabulky běžec být reverzibilní. Pokud dáváte přednost použití pevných látek, aby jedna strana červená a jedna strana zelená.

4.

K jedné z obdélníkových panelů vyložit na quilt odpalování. Uřízněte část deky Odpalování stejnou velikost jako materiál běžec. Buďte opatrní, aby odpalování nevytáhne nebo natáhnout, jak si snížit to, nebo to nebude přímá.

5.

Položte na prošívání odpalování sekci out plochou na pracovní plochu. Položte pevný runner kus na vrcholu toho, pravou stranou nahoru. Lay vytištěnou část na horní straně obou z nich, pravou stranou dolů. Ujistěte se, že všechny strany jsou sladěny a rovné. Pin všechny tři sekce spolu s rovnými kolíky.

6

Šít 5/8-inch šev na obě delší strany stolu běžce a přes jednom konci. Opatrně odříznout přebytečný quilt pálkování kolem těchto tří stran. Střih zpět jen na šít lince. Odstraňte kolíky. Otáčením běžce pravého bočního ven tak, že vložka je nyní v polovině obou textilií.

7

Složte unsewn končí asi ¼ palce, a pin zuby. Začíná na otevřeném konci, šít přímku co nejblíže k hraně jak je to možné. Otočte běžce a pokračovat v šití po stranách a druhý konec celou cestu kolem.

8

Chcete-li dekou běžec, musíte nejprve nakreslit šicí pokyny s pravítkem a tužkou šití. Chcete-li malé čtverečky, položte pravítko na konci běžce šikmo a nakreslete linku podél vnitřního okraje pravítka. Posuňte pravítko směrem ke středu oběžného kola. Umístit své vnější okraj na lince jste nakreslili, a vytvořit nový řádek na vnitřním okraji pravítka. Pokračovat v kreslení čar, až se dostanete na druhý konec. Opakujte tento postup, aby se kreslit čáry běžící délku běžce tvořit čtverce. Od rozšíření vašeho měření linku můžete zvětšit čtverce. Můžete nastavit linky pouze na přikrývku koncích běžce, nebo si můžete vybrat přikrývku pouze centra. Chcete-li diamantové tvary, kdo na rohu a položte pravítko v 45-stupňovém úhlu přes jednom rohu a opakujte úhlu na protějším rohu.

9

Ušít rovný steh po každém řádku jste vedoucí přes materiálu. Ujistěte se, aby materiál vyhladit, takže to není zvrásnění. Pokračovat šicí přímkami, dokud se celá tabulka běžec byl prošívané. Můžete použít odpovídající vlákno nebo kontrastní nití, aby prošívání vyniknout.

10

Pro finální design citem, aby špičaté konce na stůl běžec. Přeložte roh obou koncích v splnit jiný roh tak, že běžec končí v bodě. Ruční připínáček dva konce k sobě. Ještě šít je na běžec povrchu. Tímto způsobem můžete otočit zastrčené corners přes, aby tabulka běžec reverzibilní. Můžete šít na střapec na místě, pokud chcete.

Koupit další materiál a učinit odpovídající prostírání, za použití stejných pokynů. Just vynechat připínání v bodech. Tyto skvělé dárky, jak můžete udělat, aby koordinovaly s příjemcem výzdobou. Lidé ocení dostat něco jste provedli ručně.

Jak si vybrat vánoční dárky pro nové dítě
Kreativní způsoby, jak oznámit těhotenství na Vánoce
Jak opravit vánoční světla String Zapojení
Jak vytvořit staromódní Země Christmas
Jak Ozdobte duby na Vánoce
Jak Mail vánoční dárky
Jak řídit vánoční osvětlení S PC
Jak dát vánoční osvětlení na vysoký strom
Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc
Jak opravit vánoční stromky
Jak si vyrobit Cookie vánoční strom

Leave a Reply