Jak si vyrobit vánoční bílé jídelní stůl

1Přečtěte si příklad

Připravte jídelní stůl tím, že nejprve umístí bílý ubrus po povrchu. Vyhladit všechny záhyby. Alternativní barvy ubrus jako je béžová, slonová kost nebo krémově bílé lze použít, ale mějte na paměti, bílé polyfiller se bude rozptýlen po celé horní části jídelního stolu.

2 Komp

Odstraňte polyfiller ze sáčku a začít tahem od sebe do pramenů. Zahájit proces vytváření zasněženou plochu umístěním výplň přes ubrus ve střední části tabulky a až k místu, kde ráfek z desky bude jednou deska je na svém místě. Nepokládejte výplň kolem okraje stolu, jen střední střední část. Zvažte tuto oblast jako výchozí bod projektu, jak si bude vytvářet z ven středového bodu směrem k okraji stolu. Šířit výplň rovnoměrně, ale umožňují, aby plnicí být nabubřelý, vytvářet iluzi závějí. Posypeme třpytky nad polyfiller pro kontrastu.

3

Umístěte vrchol ve středu tabulky. Návrhy na ozdobu patří staromódní vánoční sáně, které lze použít k držení rekreační květiny nebo vonné vánoční svíčky. Sáně může být také použit pro umístěn jeden svíčku obklopený vánoční ozdoby. Květinové Vánoční aranžování květin buď umělé nebo živé květiny mohou být použity jako nejdůležitější doplněná sadou kuželové svíčky nebo výběr několika dekorační svíčky z různých výškách. Chcete-li vytvořit efekt bílém tablo vánoční, uvádějí miniaturní vánoční stromky mezi sněhové závěje a přidat miniaturní ozdoby, jako jsou malé sáňky a ozdoby spolu s miniaturními dárky zabalené v barevném papíru.

4.

Na stůl kompletní prostírání, včetně chleba a máslo desky, ubrousek, nádobí, voda, víno a sklenice, případně určit, kolik pracovní prostor bude k dispozici pro další zdobení. Pokud mísy nebo kastrol nádobí bude na stole, bude částka pokoje k dispozici omezen. Pokud formou bufetu je nastaven na alternativní stůl a jen koření bude na aktuální jídelní stůl, tam bude další prostor pro zdobení.

5.

Dekorativní jídelní stoly s omezeným prostorem mohou obsahovat strategicky uložení menších votivní svíčky nebo čajové svíčky v celé oblasti kolem střednímu oblasti, která nebude použita. Pravidelné votivní, čaj, kužel nebo vánoční svíčky musí být umístěna v svícnu tak horký vosk nekapala na polyfiller. Nepokládejte svíčky v těsné blízkosti všech položek, které by mohly způsobit nebezpečí požáru a nepokládejte svíčky v blízkosti koření nebo jakékoliv oblasti, kde někdo bude sahat po svíčku. Bateriový provoz čajové svíčky mohou být umístěny na každé místo nastavení pro efekt a větší bateriové svíčky mohou být umístěny kolem středu a středové plochy stolu místo vosku svíčky.

6

Dekorativní jídelní stoly, které mají dodatečný prostor může být také zdobené svíčky votivní, čaj nebo vánoční vosku, v držáků, nebo miniaturní zdobené vánoční stromky. Zdobené stromy mohou být umístěny po celé sněhu a drifts spolu s miniaturními zabalené dárky, ozdoby a Candy hole. Svíčky mohou být umístěny po celé oblasti, ale být jisti, že nejsou v blízkosti žádné položky, které by mohly vznítit, a nepokládejte na ně žádné svíčku v oblasti, kde musí být dosaženo v průběhu, nebo kde by mohl být snadno převrhnout. Využít baterii provozoval čajové svíčky v každém místě, kterým se zlepšit atmosféru s svíčka záře.

7

Dokončit tím nádobí, ubrousky a brýle. Jakmile je tabulka kompletně nastaven, vyplňte ve všech oblastech kolem vrchol, které vypadají řídké nebo potřebují extra barvy. Posypeme další třpyt kolem okraje stolu poblíž sad pro barevný kontrast. Před večeří, zapálit svíčky a zapnout s bateriovým napájením svíčky vidět celkový účinek a aby zajistila, že svíčky jsou umístěny na jejich nejlepším světle. Pokud večeře strana je v noci a chcete se podívat na vaši tabulku v jeho nejlepším světle, vypněte všechny stropní osvětlení a pak světla a / nebo zapnout svíčky na jídelním stole. To bude také vám umožní vidět všechny oblasti, které potřebují úpravu. Pokud používáte doporučenou tip a mají rampouch lights pověšený od stropu, má pouze rampouchu rozsvícení světel a svíčky zapálil bude také vám umožní vidět všechny oblasti, které potřebují úpravu, jakož i jakékoli vyhořel žárovky.

Chcete-li přidat další atmosféru na jídelní stůl, přikrýt miniaturní rampouch světla, tak blízko, až ke stropu, jak je to možné, z jedné strany jídelny do druhého. Blikající světla upozorní na slavnostní jídelní stůl. Hang pre-cut sněhové vločky z pramenů světla pro přidanou dotek k bílým efektem Vánoc.

Z bezpečnostních důvodů, je na baterie čajové svíčky a vonné svíčky použít místo skutečných svíček.

Pokud používáte rampouch osvětlení téma, ujistěte se, že zajištění světla těsně ke zdi tak, aby nepatří.

Nepokládejte real svíčky v blízkosti hořlavých předmětů, nebo kde někdo bude sahat přes svíčky.

Nenechávejte bez dozoru tabulka s zapálenými svíčkami.

Nedovolte, aby děti nebo domácí zvířata v blízkosti zapálenými svíčkami.

Jak Vezměte si rodinné vánoční Card obrázek
Jak Tag svůj vlastní vánoční strom
Jak Pověste mini vánoční osvětlení Indoors
Jak oslavit rodinné Vánoce a Chanuka
O ruské Vánoce
Jak Ozdobte Sálová sloupce na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční držitelům karet
Jak si vyrobit primitivní, Skinny vánoční punčochy
Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky
Jak Zdobí okno se stromem Christmas Lights
Jak opravit Světlo na stromě Prelit Christmas

Leave a Reply