Jak si vyrobit vánoční přání v Paint Shop Pro

1Přečtěte si příklad

Klepněte na nabídku Soubor> Nový v Paint Shop Pro. Podle snímku Rozměry, nastavit šířku na 8 palců a výšku na 5 cm. Klikněte na přepínač vedle rastr na pozadí. Klepněte na tlačítko vedle Transparent.

2 Komp

Vyberte bílou barvu popředí v paletě těchto materiálů. Pomocí výplň, aby byl obraz bílý.

3

Klepněte na tlačítko Zobrazit> Mřížka. Poté klikněte na Zobrazit> Změnit Mřížka, průvodce a Snap Vlastnosti. Podle aktuálních nastavení obrazu, změnit jak horizontální a vertikální mřížky 100 pixelů.

4.

Vyberte obrázek trubice nástroj. Použijte drop-down menu vyberte vánoční trubku. Vyberte Random jak pro umístění a výběru módy. Klikněte levým tlačítkem myši opakovaně umístit vánoční ozdoby na obrázek. Použít mřížku jako vodítko pro uspořádání obrazovek v řádném vzoru.

5.

Klepněte na nástroj pro výběr z panelu nástrojů. Najít výchozí bod v levém horním rohu obrázku, klepněte a přetáhněte nástroj pro výběr směrem vpravo dole. Použít mřížku jako vodítko do polohy výběr na obrázek. Stiskněte tlačítko Delete na vaší klávesnici. V nabídce klepněte na příkaz selections> vyberte možnost Žádné.

6

Vyberte obrázek trubice z panelu nástrojů. Vyberte nový vánoční obrázek trubku a použít ji k vytvoření ohraničení kolem obdélníkovým otvorem.

7

Klikněte na položku Vrstvy> Nová rastrovou. Klepněte na tlačítko Zobrazit> Palety> Vrstvy. V okně vrstev, vyberte Raster 2 a přetáhněte ji dolů do spodní části seznamu. Uložte si obrázek s novým názvem souboru. Zrušte mřížky možnost.

8

Klepněte na tlačítko Procházet. Otevřete si rodinné fotografie. Upravte jas, kontrast a barvu v menu nastavení v případě potřeby. Změna velikosti obrazu tak, že se vejde dovnitř rámu karty Christmas správně. S family photo vybrané, klepněte na tlačítko Upravit> Kopírovat z nabídky. Vyberte si vánoční karty obrázek a zvolte Úpravy> Vložit> Vložit jako nový výběr. Pohyb obrazu kolem v rámci dokud je to tam, kam chcete.

9

Zvolte selections> Vybrat Žádný z nabídky. Vyberte textový nástroj, pak zvolte požadovaný font, velikost a zdvih šířku na možnosti paletě. Ujistěte se, že barva textu kontrastuje s obrazem dost být viděn. Klikněte na obrázek a zadejte pozdrav. Klepněte na tlačítko Použít. Zvolte Efekty> 3D efekty> Drop Shadow. Klikněte na oční tlačítko na levé pro auto-důkaz vaší image. Změňte offset, krytí, rozmazání a barvu stínu, dokud nedosáhnete požadovaného účinku. Klepněte na tlačítko OK. Uložit na disk.

10

Klepněte na nabídku Soubor> Tisk rozvržení. Pak zvolte Soubor> Otevřít šablonu. Vyberte karty šablonu, kterou chcete použít. Klepněte na tlačítko OK. Přetáhněte hotový vánoční karty obrázek do šablony. Klepněte na položku Šablona> Cell Umístění> Free pro změnu velikosti a centra na disk. Vložte kartu zboží v tiskárně a klepněte na položku Soubor> Tisk.

Stáhněte si další Christmas fotografie trubky pro více zdobení možností.

Jak rozpoznat Vánoce a Velikonoce Cactus
Jak si vyrobit Email Christmas Cards
Jak si vyrobit vlastní vánoční průvod Kostýmy
Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce
Způsoby k čištění umělé vánoční stromky
Jak se staví Parade vánoční Float
Jak si vyrobit recyklovaný vánoční dekorace
Jak si vybrat Pre-Svítí vánoční strom
Jak si vyrobit recyklovaný Christmas Lantern
Jak se připojit venkovní vánoční osvětlení

Leave a Reply