Jak si vyrobit vánoční Scrapbook

1Přečtěte si příklad

Prodám velký zápisník, jeden s odnímatelnými stranách a kapacitou pro přidání další stránky bude fungovat nejlépe.

2 Komp

Ozdobte první stránku zápisníku takto (nebo můžete použít vlastní nápady): Centrum slova “Vánoce s (jméno rodiny). Kolem slov, přilepit “věnec” z bobulí cesmíny a listy řez z červené a zelené plsti nebo můžete prostě use samolepky vánoční dárky nebo výřezy.

3

Udělejte první double-page šíření zápisníku, písemně titul “Vánoce 2008” a přidáním rámečku kolem všech čtyř okrajů stránek vyrobených červené a / nebo zelené markerů. Pokračovat v přidání této hranice se tolik stránek, kolik myslíte, že budete potřebovat pro tuto konkrétní Vánoce.

4.

Lepidlo v jednom z karet vánočních které rodina poslala ten rok. Pokud dopis Christmas byl poslán, aby vznikl prostor pro to, jak dobře.

5.

Nakreslete obdélník pro každého člena rodiny. Označit každý “Vánoční Memories: Jim” například. Nechte rodinní příslušníci psát v jejich vzpomínkách Vánoc. Vidět každého rukopis je hezké, ale pokud někteří členové rodiny chtějí, ať jdou do toho a napište své vzpomínky a vytisknout je ve správné velikosti a tvaru, aby se vešly do obdélníku.

6

Povolit prostor pro asi tucet fotografií Vánoce pro každý rok. Uvedení těchto se s staromódní fotografie corners dodává krásný dotek. Napište drobné poznámky pod každým použitím červené nebo zelené značky.

7

Napište do večeře menu s komentáři o každé položce, kdo dělal co, oblíbené, a popište stolní dekorace. To by bylo zvláště pěkné spolu s fotkou pořízena u jídelního stolu nebo stolu před jídlem.

8

Zvažte použití čtverec nebo dvě balící papír od letošního roku jako podklad pro některou z položek, které zahrnují v zápisníku.

9

Zahrnout malé děti v tvorbě zápisníku tím, že jim přidávat své vlastní vánoční kresby či dokonce ručně tiskne provedené po ponoření své dlaně v červeném Finger Paint.

10

Použijte jiný hranice při spuštění každou část zápisníku na následující Vánoc.

Jak si vyrobit Candy Vánoční ozdoby
Jak si vyrobit Christmas Cookie Bouquet
O italské Vánoce
Jak si vyrobit vánoční punčocha manžetou
Jak hrát vánoční Party hry
Jak si vyrobit sušené ovoce vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční bílé jídelní stůl
Jak si vyrobit Domácí vánoční ozdoby
Jak si vyrobit domácí vánoční dárky
Jak si vyrobit Real Vánoční věnec
Jak si vyrobit batikované vánoční Shirt

Leave a Reply