Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay

1Přečtěte si příklad

Rozbalte balíček zeleného jílu polymeru na pracovní plochu. Nakrájejte na kousky hlíny zhruba velikost hrací kostky, pak hníst dohromady, dokud oni tvoří poddajnou míč. Zatlačte na míč a vrátit ji zpět a dopředu, aby se vytvořit dlouhý červ tvar. Vytáhněte Konce hlíny protáhnout ven, pak dvakrát ji na sobě a rozmačkáme ji zpět do koule. Opakujte tento postup alespoň desetkrát do stavu hlíny pro řádné vytvrzení.

2 Komp

Nalijte dvě polévkové lžíce kukuřičného škrobu do malého šálku. Použijte střední velikosti štětcem potřeme kukuřičný škrob na vnitřní straně trychtýře. Celá vnitřní plocha by měla být pokryta světle, a to i prachu.

3

Stiskněte hlínu jemně a rovnoměrně do nálevky, obložení strany k vytvoření dutý kužel
přibližně jedna osmina palce tlustý.

4.

Pokrytí pekáč s pergamen. Držte jíl na místě, zatímco otáčení nálevky dnem vzhůru a nastavením na papíře. Vytáhněte trychtýř pryč odhalit kužel zeleného jílu. Zklidnění špičku stromu s prsty, pokud antuka vybíhá nahoře.

5.

Rozbalte balíček zlata hlíny a stavu, v jakém se stejným způsobem jako zeleného jílu.

6

Použijte váleček vrátit hlínu do listu, který je zhruba jeden šestnáctého palec tlustý a 9 palců na délku. Uřízněte dva pruhy hlíny s nožem, každý pás o rozměrech asi 9 palců dlouhý a jednu osminu-palcová širokoúhlá pro girlandy.

7

Squeeze řadu tekutého jílu polymeru do stromu, začíná na základně a likvidaci vzhůru, jako kdyby kreslení věnec s jasným gelu.

8

Stisknutím jednoho z pásů hlíny na lince, pomocí kapalného polymeru jako lepidlo, dodržování proužek do stromu. Nakreslete druhý řádek tekutého polymeru na stromě vytvořit základ pro druhé věnec, potom stiskněte jiné proužek na něj.

9

Zatlačte konec plastového slámy do listu zlaté hlíny 10 nebo 15 krát, aby vytvářeli malé disky. Použít tečku tekutého polymeru na zadní straně každého disku a stiskněte je na stromě ornamenty.

10

Roll malý kousek zlata hlíny do míče. Pomocí prsty, vytvarovat to do hvězdy. Stiskněte prstem do spodní části hvězdy vytvořit odsazení a připojit ji k horní části stromu s kapalným hlíny polymeru.

11

Pečeme na strom polymeru podle návodu na obalu hlíny.

Chcete-li vyplnit strom s bonbony jako dárek, flip hotové, pečené tree znovu a zalijeme bonbónů, pak na dno s kusem celofánu a zajistěte červené nebo zelené gumičkou.

Při přehřátí, může polymer antuka vydávat toxické výpary. Vždy postupujte podle pokynů výrobci a snížit teplotu trouby, pokud antuka zdá být pálení nebo roztavení.

Polymer Clay může trvale zbarví nástroje a valivých. Používejte nástroje, které jsou na jedno použití nebo určené pro polymeru projekty jílu.

Jak dát vánoční osvětlení na vysoký strom
Jak vydělat peníze zdobení domy na Vánoce
Jak překvapit manžela na Vánoce
Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc
Jak si vyrobit vánoční Lucerny
Jak se chovat na Office vánoční večírek
Jak si vyrobit vánoční stromky Flash
Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty
Jak Pověste Pearl Korálky přediva na vánoční strom
Jak Vyměňte hmoždinky na Christmas Lights
O klasické vánoční stromky

Leave a Reply