Jak si vyrobit vánoční stromek ve tvaru Svíčky

1Přečtěte si příklad

Sbírejte své zásoby – budete potřebovat wicking, vosk, a barvu, pro začátek (vosk barvivo je k dispozici, ale pastelky fungovat příliš dobře). Budete také potřebovat alespoň jednu poměrně vysoký, hubený kontejneru – jeden 1-lb. káva může za dva účastníky je dobrý nápad – a několik tužky, pera nebo tyčinky pro snadné namáčení. Stříbro a zlato třpytky přijde vhod také.

2 Komp

Dejte si kávu může ve dvoulůžkovém kotle a vyplnit půl až tři čtvrtiny-plné s voskem a barvivo (budete pravděpodobně muset prolomit vosk na kousky s kladivem a dlátem).

3

Melt na mírném ohni.

4.

Zakryjte pracovní plochu s novinami nebo jiné chrániče.

5.

Tie délku odvod do centra tužkou, perem nebo tyčinka. Ujistěte se, že uzel je pevná. Knot by měl být dostatečně dlouhá, takže při umístění tužku přes kávu může knot dosahuje až k dolní části může.

6

Míchejte vosk míchat barvy rovnoměrně. Když je roztavený to, vyjměte ji z ohně a nastavte ji na třínožka nebo jiným ochranným povrchem (pamatujte si, že to už ve dvoulůžkovém kotle tak, že je to horké a vlhké).

7

Uchopte tužku a ponořte knot rychle do vosku. Pokračovat dělá, což vosk vytvrdit na knotu mezi jednotlivými dipem (a namáčení tak rychle, že nemáte uhnil vosk stačí namočený v). Vzhledem k tomu, svíčky forem, bude to samozřejmě předpokládat, tvaru trojúhelníku – úroveň vosku v plechovce bude postupně klesat a zahustíme jak to se ochladí (pokud se dostane příliš silný, ohřát – ale nepřidávejte další vosk). Každý tak často, jemně, ale pevně upustit rostoucí svíčku na stůl tak, aby spodní začne vyrovnat.

8

Pokračovat v procesu zinkování, dokud nebudete spokojeni s tvarem a velikostí vašeho svíčky. V tomto okamžiku, svíčku a jemně, ale pevně jej zatlačte na stůl srovnat dno a vytvořit stabilní povrch. (Vaše ruka bude pravděpodobně prokluzovat, takže budete pravděpodobně muset sáhnout ještě několikrát opravit povrch. Nedělej si starosti.

9

Zavěste tužku přes kávu může přes noc, aby svíčku vytvrdit.

10

Ořízněte knot.

Jakmile jste spokojeni s tvarem vašeho svíčky, posypeme třpytkami, v případě potřeby, a lehce zatlačte jej nastavit.

Roztavený vosk je horký. Opatrně.

Jak si vyrobit háčkované Christmas Garland
Jak Pověste mini vánoční osvětlení Indoors
Jak si vyrobit bambulky Vánoční ozdoby
O čínské Vánoce
Jak k dekoraci vánočního stromku s LED Lights
O mexické Vánoce
Jak si vyrobit sněhovou vločku vánoční ozdoby
Jak se chovat k Obývací vánoční strom
Jak Ozdobte Front Yard na Vánoce
Jak vytvořit vánoční dům
Jak Naplánujte si vánoční večírek pro denní program

Leave a Reply