Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky

1Přečtěte si příklad

Změřte ke stolu a přidá se 12 centimetrů na délku a šířku. Snižte červené materiál na těchto měření pro Vaši ubrusu. Řezané 2 kusy 5 palce široké od 12 cm dlouhé červené kusy pro každou ubrousek budete dělat. Takže pokud chcete vytvořit 12 ubrousky, které budete potřebovat 24 červené kousky. Řezané 4 kusy bílého materiálu, stejné velikosti, pro každý ubrousek. 12 ubrousky = 48 kusů bílé. Cut 1 kus zeleného materiálu 24 palců dlouhý o 5 cm široký pro každý ubrousek.

2 Komp

Vezměte si ubrus kus a složit přes palec hrany poloviny a železa. Přeložte ji polovina znovu a železo. Šít lemu celou cestu kolem. Když se dostanete do rohu umístit své jehlu dolů do materiálu. Zvedněte nohu a otočte materiál. Přeložte rohový lem na úhlu a nadále šít. Jakmile budete mít lem šité na, se provádí ubrus.

3

Šít červené kus a bílý kus ubrousku spolu na dlouhé straně. Pak ušít bílý kus na druhé straně červeného kusu. Nyní byste měli mít bílá, červená, bílá vše v jednom kuse. Pokud můžete říct pravou stranu ze špatné strany materiálu, šít s pravé strany dohromady. Pokud jste dělali 12 ubrousky, opakujte dokud nebudete mít 24 kusů bílým, červenými, bílým. Dejte 2 těchto kusů společně s pravé strany proti sobě a přišijte kolem venku. Nechte otvor v dolní části červeného pruhu. Jakmile budete mít 12 ubrousky, zapněte je pravou stranu ven. Dej šít dno uzavřeno.

4.

Složte zelená Materiál dlouhé cesty s pravé strany materiálu společně. To by mělo být 24, 2 1/2. Žehlit řasu, abyste se ujistili šití švu rovně. Šít po celé délce 24 centimetrů. Otočte pravou stranu ven. Složte otevřené konce a stroj v stehu rámci celého.

5.

Shromážděte ubrousky na jednom konci a kravatu Zelený pás kolem ní do luku. Můžete přidat nějaké dekorace do zelených pásů v lehce stříkáním s textilní sprejem a uvedení na malé zlatými třpytkami.

Pro efektní vzhled, dal krajkový běžec uprostřed.

Jak si vyrobit baterie-poháněl vánoční osvětlení
Jak se slaví německý Vánoce
Jak mít veselé Vánoce zelenou
Jak si vyrobit vánoční Kolébky
Jak složit vánoční ubrousky
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak Pověste vánoční osvětlení na kovové střeše
Jak si miminka první Vánoce
Jak dát Garland na vánoční strom
Jak používat aplikaci InDesign k tisku vánoční pohlednice
Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc

Leave a Reply