Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky

1Přečtěte si příklad

Změřte ke stolu a přidá se 12 centimetrů na délku a šířku. Snižte červené materiál na těchto měření pro Vaši ubrusu. Řezané 2 kusy 5 palce široké od 12 cm dlouhé červené kusy pro každou ubrousek budete dělat. Takže pokud chcete vytvořit 12 ubrousky, které budete potřebovat 24 červené kousky. Řezané 4 kusy bílého materiálu, stejné velikosti, pro každý ubrousek. 12 ubrousky = 48 kusů bílé. Cut 1 kus zeleného materiálu 24 palců dlouhý o 5 cm široký pro každý ubrousek.

2 Komp

Vezměte si ubrus kus a složit přes palec hrany poloviny a železa. Přeložte ji polovina znovu a železo. Šít lemu celou cestu kolem. Když se dostanete do rohu umístit své jehlu dolů do materiálu. Zvedněte nohu a otočte materiál. Přeložte rohový lem na úhlu a nadále šít. Jakmile budete mít lem šité na, se provádí ubrus.

3

Šít červené kus a bílý kus ubrousku spolu na dlouhé straně. Pak ušít bílý kus na druhé straně červeného kusu. Nyní byste měli mít bílá, červená, bílá vše v jednom kuse. Pokud můžete říct pravou stranu ze špatné strany materiálu, šít s pravé strany dohromady. Pokud jste dělali 12 ubrousky, opakujte dokud nebudete mít 24 kusů bílým, červenými, bílým. Dejte 2 těchto kusů společně s pravé strany proti sobě a přišijte kolem venku. Nechte otvor v dolní části červeného pruhu. Jakmile budete mít 12 ubrousky, zapněte je pravou stranu ven. Dej šít dno uzavřeno.

4.

Složte zelená Materiál dlouhé cesty s pravé strany materiálu společně. To by mělo být 24, 2 1/2. Žehlit řasu, abyste se ujistili šití švu rovně. Šít po celé délce 24 centimetrů. Otočte pravou stranu ven. Složte otevřené konce a stroj v stehu rámci celého.

5.

Shromážděte ubrousky na jednom konci a kravatu Zelený pás kolem ní do luku. Můžete přidat nějaké dekorace do zelených pásů v lehce stříkáním s textilní sprejem a uvedení na malé zlatými třpytkami.

Pro efektní vzhled, dal krajkový běžec uprostřed.

Jak si vyrobit LED vánoční osvětlení Blink
Jak Vánoční osvětlení funguje?
Jak Ozdobte zahradníka vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Cookie desky
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak se slaví filipínské Vánoce
Jak se chovat na Office vánoční večírek
Jak Pověste venkovní vánoční osvětlení na fascia rady
Jak Ozdobte Front Yard na Vánoce
Jak vytvořit a vytisknout Christmas Pozvánky
Jak odstraňovat vánoční zapálenou Metal Deer Silhouette

Leave a Reply