Jak si vyrobit vánoční večírek Flyers

1Přečtěte si příklad

Otevřete aplikaci Microsoft Publisher od ikonu na pracovní ploše počítače nebo z nabídky Start. Vybrat Flyers z panelu typů publikací na levé straně na úvodní stránku.

2 Komp

Vyberte leták šablony. Publisher 2007 poskytuje výběr událostí letáků. Vyberte si leták, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Pamatujte, že máte možnost změnit každý prvek by měl chcete udělat. Poklepejte na šablonu vašeho výběru otevřít vydavatele konstrukčních prvků.

3
Fotolia.com “data-tooltip = zasněžená krajina zve vánoční myšlenky.> Zasněžená krajina zve Christmas myšlenky.

Vlastní flyer šablony s obrázky vánoční, barvy a text. Formátování na letáku s možností stránky na levé straně obrazovky. Přidávat obrázky a / nebo fotografie z počítače. Vyberte Christmas obrázky, například věnce, zasněžených scén a světlé ornamenty. Experiment s umístěním. Viz, kde jsou obrázky vypadají nejlépe a umožnit nezbytnou text. Když se rozhodnete pro obrazy a umístění, uložte svou práci.

4.

Změna barev a písma schémata k doplnění vánoční večírek téma. Barevná schémata vám umožní zvolit spektrum koordinovaných barvách, jako je vínově, brusinek a jmelí zasílat jemné slavnostní Holiday zprávy.

5.
Fotolia.com “data-tooltip = vánoční stromky spojit dovolenou hodokvasu dohromady.> Vánoční stromky spojit dovolenou hodokvasu dohromady.

Přidání textu, který rozezní s dovolenou nadšením a očekáváním. Kromě základní údaje, jako kde a kdy, můžete napsat něco jako, ‘Tis sezóny, na přátele a kolegy sbírat “kolem stromu a pod jmelím. Shromáždit pro šálky fandit vánoční a slavnostní občerstvení. Bůh žehnej nám, všichni!

6

Vytiskněte si hotový výrobek. Pokud máte barevnou tiskárnu, tisknout své vánoční party letáky sami, nebo využít tiskové služby na prodejně kancelářských potřeb. Uložte soubor a zkopírujte na CD. Použijte barvu papíru, který bude nejlépe doplňovat flyer barvy.

Uložte svou práci dříve, než začnete experimentovat, takže nemusíte začít úplně znovu.

Publisher umožňuje odstranit části šablony zcela nebo nahradit části s jinými tvary a velikostí. Kliknutím na šablonu, abyste viděli různé oblasti můžete změnit.

Jak uspořádat Vánoční koledování stranu
Jak k ukládání vánoční dekorace
Jak si vyrobit primitivní, Skinny vánoční punčochy
Jak se slaví vietnamské Vánoce a Nový rok
Jak si vyrobit jednoduchý vánoční věnec
Jak se slaví rakouské Vánoce
Jak si vyrobit Email Christmas Cards
Jak Test & Fix vánoční světla sady
Jak Flock vánoční strom
Jak se slaví Vánoce v napjatém rozpočtu
Jak si vyrobit vánoční řemesla pro děti

Leave a Reply