Jak si vyrobit vánoční Window boxy

1Přečtěte si příklad

Vyberte si jednoduchý, nevyzdobený truhlík na zdobení. Dřevo je nejjednodušší povrch malovat a je dostatečně odolné pro použití na mnoho let do budoucnosti. Dalo by se také vytvořit svůj vlastní truhlík z odřezků dřeva nebo dřeva ošetřeného zakoupené z domov-a-zahrada-nabídky obchodu.

2 Komp

Skřípání a písek okna políčko, pokud to již dříve maloval a chcete znovu namalovat. Používejte masku, aby se zabránilo vdechnutí barvy prachu.

3

Malování truhlík ve slavnostním dovolenou barvy, jako je červená, zelená, stříbrná nebo zlatá s barvou exteriéru. Craft barva může být použita v případě, že truhlík budou chráněny před povětrnostními vlivy v přesahem střechy nebo jiné struktury. Dalo by se také malovat to nečekané barva jako Deep Purple nebo světle modré.

4.

Tužkou kreslit tvary na okno pole, pokud si přejete, aby malovat návrhy na něm. Některé nápady jsou harlekýn stylu diamant tvary, Candy hole, sněhové vločky nebo hvězdy. Vyplňte ve tvarech pečlivě s řemeslnou barvou a malé štětce.

5.

Chraňte your malované vzory s vrstvou nástřik, štětec-bázi polyuretanu.

6

Lepidlo na pre-made, malované tvarů, pokud dáváte přednost více 3-D pohled. Můžete získat mnoho různých rekreačních tematikou dřeva výřezy, které by dokonale fungovat pro tento účel.

7

Použijte hot-lepicí pistole připevnit věnec na horní okraj okna pole. Můžete si koupit pre-made věnce od většiny řemeslných obchodů. Různé styly jsou pozlátko, zeleň, vánoční hvězdy, korálky, šiškami nebo sněhové vločky. Vytvořte si “kořist” podívej pouze lepením věnec na okna pole ve stanovených bodech, nechal girlanda viset mezi. Pokud girlanda jste si vybrali, je příliš těžká pro lepidlo, použijte zbraň základu.

8

Umístěte luk ve středu okna pole na úrovni věnečku v případě potřeby.

9

Rostlinné slavnostní miniaturní vánoční stromky, vánoční hvězdy nebo evergreeny uvnitř. Pokud dáváte přednost nepoužívat živé rostliny, zkuste spray-malování některé větve stromu s stříbrnou barvou a válcování je v lesku.

10

Zabalte pramen bateriově napájených vánoční osvětlení kolem rostlin.

11

Přidat dekorativní “kompost” miniaturních skleněných ozdob, šišky, plody nebo skleněné kuličky v horní části půdy.

Přečtěte si tento článek v britské angličtině
Mnoho z řemeslných materiálů potřebných pro tento projekt je možné zakoupit na Save-On-Crafts.com.
Santa Letter
Vánoční recepty

Jak kreslit vánoční karet on-line
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak koupit mobilní telefon se smlouvou na Vánoční dárek
Jak Ozdobte venku s Christmas Lights
Jak vařit vánoční večeři pro dva
Jak si vyrobit vánoční Poppers pomocí role toaletního papíru
Jak ušetřit peníze tímto Vánoce
Jak Ozdobte sloupce na Vánoce
Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak si vyrobit Online vánoční přání, aby Pošli e-mailem
Jak si miminka první Vánoce

Leave a Reply