Jak si vyrobit vánoční zapálenou skleněných tvárnic

1Přečtěte si příklad

Smíchejte diamantový vrták chladicí kapaliny podle pokynů výrobce. Naneste tenkou vrstvu chladiva na konci 1/2-inch bitu diamantové jádrové.

2 Komp

Nasaďte ochranné brýle pro ochranu očí.

3

Vyvrtejte otvor ve dně skleněné bloku při zachování stabilní dodávky chladiva tak, aby sklo nepraskne. Udržovat konzistentní tlak při vrtání aby nedošlo k poškrábání skla. Povolit až minutu vyvrtat otvor v závislosti na kvalitě vašeho vrtáku diamantové jádrové a tloušťce stěny skla bloku. Protřepejte skla prachu z otvoru. Ujistěte se, že otvor je dostatečně velký, aby se vešly na vánoční osvětlení do skleněného bloku.

4.

Tisk Dovolená-themed fotky na dva kusy samolepící štítek papíru pomocí počítačové tiskárny. Pomocí rozměry skla bloku pro stanovení velikosti obrázku. Udělejte obraz o něco menší, než je blok tak, že skleněné hrany výřez snímku a předvést skla. Použijte počítač image-editační program oříznout fotografii, vytvořit hranice, posílení obrazu tak, barvy a nastavit oblast tisku. Pomocí dvou různých obrázků na každé straně bloku nebo použít stejný obraz.

5.

Vystřihněte jeden z obrázků pomocí nůžek. Peel zadní off lepicí papír a položte ji, lepící stranou nahoru, na rovném povrchu.

6

Umístěte blok tak, aby otvor se směrem dolů směrem ke spodní části obrazu, a bude spodní část konečného ornamentu. Ujistěte se, že obraz stojí na správnou cestu. Vyrovnejte spodní část obrazu paralelně s okrajem, který má otvor, takže světlo kabel vyjde ze spodní části bloku. Proti hladký, čtvercový stranu skla bloku proti lepicí straně lepicí papír. Vyhlaďte případné vzduchové bubliny jemně konečky prstů a vyrovnejte všechny záhyby.

7

Vystřihněte další snímek a opakovat zarovnaný a umísťování proces na opačné straně bloku tak, aby každý čtverec strana bloku má obraz dodrÏován ní.

8

Nastříkejte Průhledný akrylový na obraze papír k utěsnění první obrázek na skle. Aby byl obrázek vyschnout po dobu 30 minut.

9

Spray obraz na druhé straně kostky s akrylových a umožňují, že strana, na schnout po dobu alespoň 30 minut.Akrylové vytvoří lesklý povrch, který umožňuje světlo pro osvětlení obrazu. Akrylové vytvoří lesklý povrch, který umožňuje světlo osvětlení obrázky.

10

Umístěte konec prvku světla vánočního do spodní části otvoru skleněných tvárnic. Krmivo všechny 50 z žárovek do otvoru ve spodní části bloku, dokud jen tolik, kabel zůstává zapojit ho do zásuvky.

11

Řez 42-palcový délku drátu pásky nebo stačí úplně obklopit obvod skla bloku. Nechte alespoň 10 centimetrů navíc mašlí. Složte stuhu v polovině podélně získat střed pásu karet. Řez podélný řez, aby světlo kabel projít pásky štěrbinou.

12

Protáhněte kabel světla štěrbinou v pásu karet.

13

Lepidlo pásky ke skleněné bloku startu, kde šikmé čáry s otvorem skleněných tvárnic pomocí lepicí pistole. Pokračovat v uplatňování lepidlo na zajištění páskou celou cestu kolem obvodu pomocí lepicí pistole. Proveďte luk v horní části bloku pomocí přebytečné pásky a přilepíme jej na místě.

14

Zapojte světla v a pozice na kabelu tak, že není vidět.

Použití LED světla pro snížení množství tepla vytvořené uvnitř skleněné bloku.

Skleněné tvárnice jsou k dispozici na mnoha řemesel a obchodů pro domácí kutily, a toulají se ve velikosti od cca 4 do 12 palců. Některé z nich jsou krychlový, a některé z nich mají dvě čtvercové tváře a čtyři úzké boky.

Skleněné tvárnice s předvrtanými otvory jsou k dispozici na mnoha řemesel a obchodů pro domácí kutily.

Použijte venkovní-ohodnocený světla pramen a umístěte zdobené blok venku.

Zkuste použít vánoční tématikou drží-na obtisky, razítka, sklo malování nebo šablon pro zdobení kostku.

Používejte ochranné brýle, při vrtání skla.

Použije se dostatečné množství chladicí kapalinu, aby sklo mokré, zatímco vrtání otvoru, nebo jinak sklo rozbije.

Jak si vyrobit recyklovaný vánoční dekorace
Jak k dekoraci vánočního stromku s Country Decor
Trivia Otázky pro čtvrté grejdry O Vánocích
Jak Nahradit LED vánoční světlo
Jak recyklovat předměty do domácnosti Udělej vánoční dárky
Jak k dekoraci na vánoční večírek
Jak vařit bezlepkové vánoční večeře
Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc
Jak si vyrobit vánoční kaktus Bloom
Jak odstraňovat Pre-lit vánoční stromky
Jak se slaví rakouské Vánoce

Leave a Reply