Jak si vyrobit venkovní vánoční osvětlení Do Solar

1Přečtěte si příklad

Nákup LED (light-emitting diode) vánoční osvětlení. LED světla déle než tradiční světla, a používat až 98 procent méně elektřiny. LED vánoční osvětlení stojí mezi $ 10 a $ 30 za řetězec světla, a cena je závislá především na provedení a počtu svítidel (LED). Typicky, LED světelné řetězy konzumovat 4 – 5 w na řetězec. Uspořádat světlo v závislosti na požadované konečné dekoraci.

2 Komp

Nákup solárních panelů. Počet potřebných solární panely bude záviset na počtu světel panel (y) potřebují k síle. Například 10 řetězce světel na 5 wattů každý by vyžadovalo 50-watt solární panel. Podle Solarhome.org, bude 50-watt panel stojí mezi $ 150 a 300 dolarů. Cena záleží na značce a možnostem solárního panelu.

3

Uspořádat solárních panelů. Pokud je domov je v prostředí, které přijímá sníh, může střecha nemusí být nejlepším místem pro solární panely. Sníh může zakrýt a učinit je k ničemu. Připevněte solární panely na boku domu v oblasti, kde je jim poskytnuta maximální ne. Pokud je to možné, aby připojit panel na straně domu, pomocí stojanu nebo montážní tyč a umístění panelu, kde bude získat maximální množství světla.

4.

Kupte si baterii a měnič. Baterie je potřeba k uložení energie během dne, kdy je slunce, a světla jsou vypnutá a dodat sílu v noci, kdy západu slunce a světla jsou na. Baterie pro 50-watt nastavení obvykle stojí mezi $ 20 a $ 100, s průměrnou modelu za cenu kolem 40 dolarů. Napájecí měnič je nutné transformaci stejnosměrného (stejnosměrný proud) energii ze solárních panelů na střídavý (střídavý proud), moc, světla potřebují. 50-watt měnič převádí náklady mezi $ 20 a $ 50.

5.

Připojte systém. Připojte solární panely k baterii, připojte baterii k měniči a připojte měnič na vánoční světla. Většina těchto položek přijít s potřebnými kabely a kabely pro připojení k jinému zařízení. Pokud vodiče nejsou dostatečně dlouhé, může být delší ones je třeba zakoupit. Baterii skladujte a měnič na bezpečném místě, mimo dosah prvků. Sledovat solární panel vánice a očistěte zastavěné led nebo sníh, které zajišťují maximální výroby elektřiny.

Solarhome.org: Solární panely
ChristmasLightsEtc.com: LED vánoční osvětlení
SolarLightStore.com: Solární vánoční osvětlení

Tipy pro zavěšení vánoční osvětlení na dům
Jak se slaví Vánoce maďarskou
Jak si vyrobit vánoční strom ve vaší zahradě Od pólu a Lights
Jak k dekoraci malého bytu na Vánoce
Jak Ozdobte knihovničky na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční dárek pro mámu
Jak pečovat o živý vánoční strom
Jak plánovat nás vánoční dary
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak si vyrobit Přírodní vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční stromky Flash

Leave a Reply