Jak si vyrobit vlastní vánoční průvod Kostýmy

1Přečtěte si příklad

Změřte dítě, které je přehrávání Marie od ramen k nohám. Tento počet zdvojnásobit. Kupte si kousek pevné modré bavlněné / polyesterové tkaniny alespoň tak dlouho. Vyřízněte otvor uprostřed textilie natolik velkou, aby sklouzne po dívčině hlavě. Tie kus silného provázku kolem pasu. Prodám 1 metr látky v tmavší modré, a rozseká ji do obdélníku, který je 20-by-46 palců. Přikrýt ji dívčině hlavě a kravatu volně pod bradou.

2 Komp

Změřte chlapce, který se bude hrát Josepha od pasu ke kolenům, a přidejte 4 palce. Vystřihněte dva obdélníky bílého bavlněné tkaniny, pomocí této měření na délku. Použijte celou šířku látky. Sešít dvě strany tkaniny. Pro pasu, přeložte přes 1 palec tkaniny na obou kusy látky a šití na místě. Spustit kus pásky nebo motouzu prostřednictvím kanálu, který jste vytvořili, a použít ji jako stahovací šňůrkou. Odměřte 10 palce na každé straně spodní části tkaniny. Ty budou nohy otvory. Šít zbytek dna společně.
Změřte chlapec hraje Josefa z ramene na půli cesty mezi kolena a kotníky. Dvakrát se, že měření. Kupte si kus látky pytlovina, snížit ji na tuto délku. Vyřízněte otvor ve středu toho dostatečně velké, aby proklouznout přes hlavu. Tie kus silného provázku kolem pasu. Přikrýt bílou utěrku na hlavě, aby se jeho čelenku. Použijte černou elastickou čelenku držet to na místě.

3

Použijte stejný vzor pro kalhoty pro Tří moudrých. Opakujte vzor pro tuniku, ale zvolit bohaté plné barvy pro tuniku. Zkontrolujte zda každý Wise Man nosí různé barevné tuniku. Kravata kolem pasu s šerpou v kontrastní barvě. Odměřte 20 palců od 46 palců v zářivě vzorované textilie pro jejich čelenky. Koordinovat vzor barev na barvy svých tunikách. Držte čelenku na místě s zlatým elastickým lankem omotal kolem jejich hlav. Kravata je v odolném uzlu.

4.

Použít stejný vzor pro tuniku, ale v lesklé bílé látky, pro anděly. Tie pas s zlatou šňůrou. Wrap bílá a zlatá tinsel kolem délce 24-testovaného kabelu tvaru v kruhu dostatečně velký k odpočinku na vrcholu hlavy dítěte sloužit jako svatozář.

5.

Use Josefa kostým jako vzor pro pastýře. Už jim držet vycpané ovce. Vezměte starý smeták rukojeť a barva ve spreji je hnědý pro ohbí pastýřskou.

Danielle je Place
Red Dawn

Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak Vezměte si rodinné vánoční Card obrázek
Jak k dekoraci na vánoční večírek
Jak si vyrobit borová šiška Vánoční ozdoby
Jak si vyrobit Felt Vánoční rám Opening
Jak se slaví Vánoce s mazlíčci
Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay
Jak si vyrobit papíru Lucerna na Vánoce
Jak Ozdobte loď pro Parade lodí vánoční
Jak najít vyhořel žárovky v Christmas Lights
Jak najít Bad žárovka na provázku z Christmas Lights

Leave a Reply