Jak vařit bezlepkové vánoční večeře

1Přečtěte si příklad

Znát své gluten základy. Lepek je bílkovina, která se nachází v ječmen, pšenice, žito a oves někdy. Ostatní zrna, jako je špalda, jsou součástí lepku rodiny, takže se ujistěte, zkoumat veškeré obilí před přidáním do pokrmu pro bezlepkové vánoční večeři.

2 Komp

Vytáhněte svůj recept karty týdně před tím, než večeři. V případě, že jsou ječmen, pšenice, žito nebo oves, odložte je stranou. Pokud užíváte koření, zkontrolujte štítky a volat výrobce horké linky se zeptat, jestli existuje nějaký skrytý lepek. Pokud ano, vyberte jiný koření společnost. (McCormick označí všechny lepku v jeho koření, takže pokud gluten se není uveden, pak to tam není.)

3

Předpokládejme, že nic. Jen proto, že se jedná o potravinu položka nezahrnuje seznam gluten složek, neznamená, že to tam není. Koření, přírodní aromata a maltodextrin jsou některé z nejhorších viníků za to, že skrytý lepek. Znovu, volat výrobci horké linky je rozhodující pro úspěšnou bezlepkové vánoční večeři.

4.

Vařte krocana nádivkou na vnější straně. Máte-li krocana pro vaše tradiční vánoční večeři, můžete pomoci gluten nesnášenlivostí hosty tím, že prostě vaření nádivkou ven z krocana, a nádivka krocana s něčím jednoduchým, jako jablka a pomeranče (které dávají masu zvláštní chuť a udržet to vlhký).

5.

Zkontrolujte, šunka glazury, pokud jste pečení šunku. Většina balené šunky glazury obsahující gluten v něm. Vytvořte si vlastní od nuly, pokud možno pro bezlepkové vánoční večeři.

6

Udělejte dýňový koláč bez kůry, a jen sloužit jako dýně pudink se šlehačkou na vrcholu.

7

Nepřidávejte křupavé cibuli na začátek zelené fazole kastrol – obsahují lepek. Nabízet pouze je v malé misce pro bezlepkovou stravovacích hosty přidat, jak uznají za vhodné.

8

Udržujte chléb a sušenky před dotykem jakékoliv jídlo, které hosté mohli jinak jíst. Pro poklesech, ať trpících nesnášenlivostí lepku host přijmout některé z ponorem paraboly, na samostatné desce, aby se zabránilo kontaminaci cracker.

Vždy požádat trpících nesnášenlivostí lepku hosta, pokud máte nějaké dotazy. Je lepší být v bezpečí, než později litovat.

Pokud jste omylem něco dodat s gluten do potraviny, sdělte své hosty. Lidé, kteří jsou trpících nesnášenlivostí lepku může nejen mít málo.

Jak poslat vánoční přání na prezidenta USA
Jak pečovat o vánoční strom
Jak dát pásu Garland na vánoční strom
Jak se výměna pojistky na strom Christmas Lights
Jak začít vánoční strom farmy & jeho daňové důsledky
O bateriově napájený vánoční stromky
Jak si vyrobit skleněné vánoční ozdoby z korálků
Jak si vyrobit Glitter anděl vánoční ozdoby
Jak hrát vánoční Party hry
Jak se slaví Vánoce jako pár v Los Angeles
Jak si vyrobit krásné vánoční přání

Leave a Reply