Jak vařit bezlepkové vánoční večeře

1Přečtěte si příklad

Znát své gluten základy. Lepek je bílkovina, která se nachází v ječmen, pšenice, žito a oves někdy. Ostatní zrna, jako je špalda, jsou součástí lepku rodiny, takže se ujistěte, zkoumat veškeré obilí před přidáním do pokrmu pro bezlepkové vánoční večeři.

2 Komp

Vytáhněte svůj recept karty týdně před tím, než večeři. V případě, že jsou ječmen, pšenice, žito nebo oves, odložte je stranou. Pokud užíváte koření, zkontrolujte štítky a volat výrobce horké linky se zeptat, jestli existuje nějaký skrytý lepek. Pokud ano, vyberte jiný koření společnost. (McCormick označí všechny lepku v jeho koření, takže pokud gluten se není uveden, pak to tam není.)

3

Předpokládejme, že nic. Jen proto, že se jedná o potravinu položka nezahrnuje seznam gluten složek, neznamená, že to tam není. Koření, přírodní aromata a maltodextrin jsou některé z nejhorších viníků za to, že skrytý lepek. Znovu, volat výrobci horké linky je rozhodující pro úspěšnou bezlepkové vánoční večeři.

4.

Vařte krocana nádivkou na vnější straně. Máte-li krocana pro vaše tradiční vánoční večeři, můžete pomoci gluten nesnášenlivostí hosty tím, že prostě vaření nádivkou ven z krocana, a nádivka krocana s něčím jednoduchým, jako jablka a pomeranče (které dávají masu zvláštní chuť a udržet to vlhký).

5.

Zkontrolujte, šunka glazury, pokud jste pečení šunku. Většina balené šunky glazury obsahující gluten v něm. Vytvořte si vlastní od nuly, pokud možno pro bezlepkové vánoční večeři.

6

Udělejte dýňový koláč bez kůry, a jen sloužit jako dýně pudink se šlehačkou na vrcholu.

7

Nepřidávejte křupavé cibuli na začátek zelené fazole kastrol – obsahují lepek. Nabízet pouze je v malé misce pro bezlepkovou stravovacích hosty přidat, jak uznají za vhodné.

8

Udržujte chléb a sušenky před dotykem jakékoliv jídlo, které hosté mohli jinak jíst. Pro poklesech, ať trpících nesnášenlivostí lepku host přijmout některé z ponorem paraboly, na samostatné desce, aby se zabránilo kontaminaci cracker.

Vždy požádat trpících nesnášenlivostí lepku hosta, pokud máte nějaké dotazy. Je lepší být v bezpečí, než později litovat.

Pokud jste omylem něco dodat s gluten do potraviny, sdělte své hosty. Lidé, kteří jsou trpících nesnášenlivostí lepku může nejen mít málo.

Jak si vyrobit prošívaná vánoční stůl Runner
Jak házet elegantní vánoční večírek
Jak si vyrobit vlastní vánoční Craft
Jak se vypořádat se smrtí na Vánoce
Jak dát vánoční osvětlení na autě
Jak si vyrobit Christmas Cookie Bouquet
Jak si vyrobit koupelové soli je Handmade vánoční dárky
Jak poslat vánoční přání na prezidenta USA
Jak Flock vánoční strom
Jak pečovat o miniaturní vánoční stromky v květináčích
O havajské Vánoce

Leave a Reply