Jak vařit vánoční večeři pro dva

1Přečtěte si příklad

Vytvořte večeři vánoční nabídky ubytování. Vaření pro dvě osoby vám dává výhodu přesně věděli, jaká jídla by ocenili, když připraven. Na základě těchto poznatků chcete vytvořit seznam stran předkrmy a dezerty.
Je to důležité, v tomto plánování se zeptat druhou večeři hosta pro návrhy. Získání svůj názor vám pomůže vyhnout se vaření jídla, že už mohl využít při Dnu díkůvzdání.

2 Komp

Recenze a dokončit večeři vánoční menu. Při kontrole volby seznamu menu, odstranit všechny možnosti, které nelze připravit s jistotou. To není totéž jako odstranění pokrmy, které budete potřebovat vaření pokyny pro, což je odstranění možnosti, že i přes návody na vaření si nejste jisti o přípravě.
Můžete také chtít, aby ignorovat uvedené v seznamu pokrmy, které nelze snadno podává v malé části. Dobrý kolo Vánoční večeře menu pro dva by měly zahrnovat: jedna až dvě masa, jeden až dva boky a dezert.

3

Pre-připravit vybrat pokrmy. Domácí chléb a maso by mělo být úprava alespoň jeden den před štědrovečerní večeři. V závislosti na receptu, mohou domácí chléb je třeba až 24 hodin, aby kvasnice stoupat a být připraven k pečení.
Pro maso, jako je kuřecí, hovězí, krůtí a kachní, marination proces určuje chuť kvalitu. Obecně platí, že pro optimální chuť, by maso být zkušený a chladu nejpozději čtrnáct hodin na Štědrý den. (Tento vaření tajemství je používá, když chcete chuť, aby se těšil jak v kůži a maso vašeho entrée.)

4.
Fotolia.com dat tooltip = správně skladovány dezert bude chutnat jako byste právě připravili.> Správně uložené dezert bude chutnat jako byste právě připravili.

Cook a uložit dezerty. Ať už je váš dezert vyžaduje pečení nebo jednoduchý mix-a-chladem proces, připravuje ji na Štědrý den vám dá čas na čtení a postupujte podle pokynů pečlivě. Další výhodou přípravy dezert den dřív je, že vám dává možnost nahradit dezert, pokud to nedopadne, jak jste očekávali.
Dávejte pozor, aby uložit připravený dezert správně, aby byla zachována jeho čerstvost. Například, jsou koláče, koláče a sušenky, které nemají námrazy nebo potažené tradiční máslo-krém nebo šlehanou polevu, mohou být uloženy v dortu-dome při pokojové teplotě bez ztráty chuti. Pečivo, které jsou připraveny a / nebo přelité podléhající rychlé zkáze přísady jako sýr koláče, by měly být umístěny v non-porézní nádobě a v chladu, aby se zabránilo staleness. (Viz odkaz 2)

5.

Kompletní vánoční večeři. Na Štědrý den, vždy vařit maso nejprve připravovat je alespoň pět hodin před podáváním čas. Připravte své strany poslední, obecně, bude vaše obloha chuť mnohem lépe, pokud jsou podávány hned po vaření. Pamatujte si, že je v pořádku být stále v procesu vaření když váš host přijede, tak dlouho, jak jste v závěrečných fázích přípravy večeře.

Nezapomeňte na zdobení. Vánoční večeře jsou neúplné bez slavnostní vzhled. Přidání jednoduché dekor kusů k jídelnímu stolu pomůže zlepšit náladu oslav.

Tempo sami. Na větší večírku vaše únava nemusí být tak vlivný k večeři náladu, jak je to při malé vánoční večeři pro dva, takže se ujistěte, získat dostatek odpočinku na Štědrý den.

Naplánujte si vánoční večeři brzy. Čím dříve budete plánovat své vánoční večeře, tím snazší bude najít potřebné ingredience. Bez plánování brzy nejen že riskujete najít to, co budete potřebovat také riskovat platit vyšší cenu za sezónní potraviny.

Připravte se na druhé porcí. Ujistěte se, že jste vařené dost jídla, aby umožňoval druhou porci nebo vlevo do dalšího období, mít jen dostatek jídla pro jednu pomocnou může dát vaše večeře tón šetrnost, že jste neměli v úmyslu.

Vyhněte předkrmy. Předkrmy sloužil pro vánoční večeři pro dva snadno můžete nechat vás i vaše hosty s malý k žádné místnosti, aby si hlavní vstup a dezert. Místo toho, neváhejte nabídnout váš host možnost, aby vám pomohl s malými úkoly tabulky nastavení, aby se vyplnil čas mezi konečnou přípravu jídel a servírování.

Jak zabalit vánoční dárek
Jak čistit Mold Off Fake vánoční strom
Jak vytvořit a vytisknout vánoční tagy a karty
Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak si vyrobit vánoční strom svítidla
Jak koupit vánoční strom Online
Jak se barva Vymazat vánoční Mini žárovky
Fakta o Vánocích v Mexiku
Jak Fit My vánoční strom v podstavci
Jak Mějte vánoční živý přes Vánoce
Jak najít vyhořel Christmas Tree Light

Leave a Reply