Jak vydělat peníze zdobení domy na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Předveďte své schopnosti zdobení před inzerovat, vyzdobit svůj vlastní dům jako příklad své práce. Udělej si svůj dům podívaná aj v kouzelné vánoční sezóny. Světlo svůj dům, křoví a chodníky s tisíci blikající světla. Nastavit několik vánočních stromků v různých místnostech s různými tématy pro každého stromu. Například, může strom v jídelně je viktoriánský-themed, zatímco strom v rodinném pokoji mohou být země, téma.

2 Komp

Přidat tato speciální hmaty, které činí vaše vánoční ozdoby zvláštní. Simmering potpourri s vůní borovice připomíná lidem čerstvých řezaných stromů. Věnce z čerstvých borových větví svázané sametové stuhy je krásná kladen důraz na schodiště. Nezapomeňte svíčky a výzdobu stolů přidat završení. Udržujte své ozdoby elegantní a odpovídat stylu domu, aby více peněz. Lidé, kteří mají dost peněz najmout si nehledají plastovou sněhuláka před domem.

3

Použijte váš počítač pro tisk vizitek a brožur pro potenciální zákazníky. Obsahuje fotografie své práce v brožurách, spolu s tématikou nápady. Přidejte své telefonní číslo brožury a obchodní kartě, takže zákazníci mohou dostat vás rychle. Rozhodněte, kolik peněz budete účtovat za své služby. Založit svou cenu na velikosti domu, která můžete dekorovat, jak dlouho to bude trvat, kolik lidí je potřeba k dokončení úlohy a dodává budete muset koupit.

4.

Inzerujte místně vzbudit zájem ve vašem vánočním zdobení podnikání. Mail brožury do části města, která je pravděpodobně používat vaše služby, je to dobrý způsob, jak oslovit zákazníky. Dalším způsobem, jak oslovit zákazníky, je kontaktovat místní květinářství obchody nebo speciální obchody nabízet své služby. Máte-li potíže stále zákazníky, zvažte zdobení dům známého občana zdarma. Ústní reklama je k nezaplacení a vydělávání peněz je mnohem jednodušší s dobrým doporučením.

Vezměte schránky pro poznámky při setkání se zákazníkem.

Použijte zákazníků stávajících dekorace interiéru.

Účtovat samostatně pro odstranění dekorace.

Najmout lidi, které vám pomohou s výzdobou exteriéru, zejména pro vysokých místech.

Méně je více při zdobení, používat mnoho světel, ale málo pohyblivých dekorace.

Odpovědět telefon profesionálně za všech okolností.

Přijít ihned na jmenování a zavolat, pokud zpoždění.

Jak opravit pramen Christmas Lights
Jak navrhnout leták vánoční
Jak se správně Adresa vánoční přání
Jak ušetřit peníze tímto Vánoce
Jak Ozdobte venku s Christmas Lights
Jak si vyrobit venkovní vánoční osvětlení Do Solar
O italské Vánoce
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak Přijmout rodinu na Vánoce
Jak si vyrobit levné vánoční kostýmy
Jak si vyrobit vánoční řemesla pro děti

Leave a Reply