Jak vytvořit staromódní Země Christmas

1Přečtěte si příklad

Zapomeňte na většinu plug-v vánočních ozdob. Letos, pokud vyžadují elektřinu – s výjimkou několika řetězců světel a anděl nebo hvězda na vrcholu vašeho stromu – nechat ve skříni. Všechny ty blikající, stěhování, zpěv letní dekorace neznamenají víc než chaos do svého domova v průběhu prázdnin. Pokud máte podobné dekorace, které vyžadují baterie místo elektřiny, nechte ty ve skříni, taky. Chystáte se pustit do jednodušší, klidnější období u vás doma.

2 Komp

Ukončete hledá perfektní stromu. V dávných dobách, většina vánočních stromků vlastně přišel z lesa nebo něčí pastviny – není ze dřeva šarže nebo krabice, které budou zavedeny společně. Tyto stromy byly nejsou smazány k dokonalosti nebo se nastříká na zvýšení jejich barvu. Byli to, co oni byli, a že přírodní strom byl naprosto krásná tak, jak to bylo. Pokud máte to štěstí, aby měli přístup k části lesa (a povolení od majitele snížit vánoční stromek) nebo cut-it-yourself strom farmy, vezměte rodinu venku a začít novou tradici. Snižte svůj vlastní strom. Pokud tomu tak není, jít dolů do stromu hodně, ale nebuď tak vybíravý v letošním roce.

3

Vyzdobte si svůj strom přirozeně. Nestyď se a dal elektrická světla na vánoční stromeček, protože svíčky – real staromódním způsobem – nejsou bezpečné. Pak začít přemýšlet, jako to udělali za starých časů a ozdobit váš strom s tradičními nebo levné a snadno dostupné odřezků pomůžete vytvořit sami. Pop-up dávku unbuttered popcornu, použijte jehlu a nit a navléci ho do dlouhých odstavce obsahují nevisel na strom jako věnec. To samé udělejte s brusinkami. Pokud chcete být opravdu kreativní, alternativní tři kusy popcorn, pak jeden brusinky v vzoru na jeden řetězec.

4.

Vytvořte si vlastní ozdoby. Pečeme asi gingerbread muži, brát na chvíli udělat malou díru v horní části každého perník muž hlavu s brčkem (před péct), takže budete mít díru můžete použít svázat ho ke stromu s mašlí poté, co on zapečená a ochladí. Brát si celé walnut skořápky, lepidlo stužku na horní části každé, takže si můžete pověsit je na stromě, pověsit skořápky na staré hmoždinky nebo pobočky a pak sprej-malování je zlatým postřikem barvou. Take šišky různých velikostí a tvarů, lepidlo pásky na horní části každé, takže si můžete pověsit je na stromě, otáčejte borovice kužel v lepidle, posypeme třpytkami, a pak pověsit šišky na staré hmoždinky nebo pobočky vyschnout. Budete rychle – a levně – mají vánoční strom, který se třpytí se starosvětskou kouzlo. Pokud máte děti, zapojit je do tvorby ozdob a začít další nové rodinné tradice, které si budu pamatovat.

5.

Buďte kreativní s čtvrtky. Některé z nejjednodušších, nejjednodušších řemeslných projektů z zádech, když jste byli v mateřské škole nebo první třídě, aby nejúžasnější staromódní vánoční ozdoby. Řezané pásy červené a zelené čtvrtky, udělat smyčku a lepidlo na koncích dohromady, skluzu konec příštího papíru do tohoto loop a přilepíme končí spolu – střídavý červená a zelená – a tak dále, aby se papírový řetěz. Rouška na vašem stromě. Cut červené a zelené čtvrtky do tvarů (Vykrajovátka udělat velký vzor), jako jsou ovály, kruhy, zvonky a hvězdy. Cut out obrázky ze starých vánočních přání v ozdobných tvarů a přilepit tvarů stavebních papíru. Přidat nějaké třpytky a luky jestliže požadovaný. Pak udělat malý otvor s jehlou, nití je na stuze pro ramínko a přidat je do svého stromu.

6

Tie konce mnoha větví s mašlí luky v červené, zelené nebo zlaté.

7

Použijte obyčejný látkový vánoční strom sukně skrýt tree stojí pod stromeček, nebo jednoduše zabalit pár metrů jednobarevných tkanin – červená, zelená, zlatá, tan nebo dokonce hnědá – kolem paty stromu volně skrýt stojan .

8

Zabalte všechny vaše dárky na obyčejný hnědého sulfátového papíru (nebo noviny, pro levnější alternativu) a svázat je provázkem, rafie nebo pásky. Pile je pod stromeček a nyní pre-rekreační předvídání a staromódní kouzlo.

9

Nastavit malé jesličky pod váš vánoční stromeček v nápadném místě a zapamatujte si skutečný důvod pro sezóny. Udělejte si čas, aby se posadili ve večerních hodinách se všemi domu Lights Off, zapojte se stromky vánoční, podívejte se na to betléma a ocenit to, co dovolená je opravdu o. Pokud máte děti, ať pomůže nastavit Narození každý rok a vyprávět příběh o Ježíšově narození, zatímco vy to.

10

Otevřete si v Bibli Luke kapitole 2, příběh o narození Ježíše Krista, a umístěte jej na viditelném místě ve vaší domácnosti. Umístěte svíčku nebo dvě u Bible a sjednejte si borovice větev, některé šišky a několik brusinkami blízko k vytvoření atraktivní displej. Na Štědrý den, zapálit svíčky a přečtěte si příběh nahlas. Ať se stane novou rodinnou tradici.

11

Zaměřte se na rodinu. Zjednodušte svůj domov a vaše zdobení a získat rodinu zapojit do příprav. Střih zpět na dárek nákupu a nechat děti, rodina a přátelé vědí, že tento rok jste se zaměřením na skutečný důvod pro, a nikoli přistižení v na obchodní zvyklosti a přečerpání. Místo utrácení peněz, nyní čas, který strávíte spolu baví a dělat vzpomínky. Tyto vzpomínky jsou zaručeny trvat mnohem déle, než poslední hračka nebo výstřelek – a vaše rodina poklad je daleko více v letech.

Připravit děti pro jiný druh Christmas v dostatečném předstihu na dovolené. Je vzrušení tím, že řekne jim, jak mnohem větší zábava, budete mít letos slaví sezónu jako rodina místo toho se zaměřuje na dárky a dárkové nákup.

Nebuďte příliš nepřekvapilo, kdyby vaše rodina a přátelé nemají přijmout svou staromódní země Vánoce, stejně jako vy – zejména na začátku. Média, reklamní kampaně na hračky a dárky a vzájemného tlaku mít moderní Vánoce s víc, víc, víc, jsou silné vlivy.

Jak se mexická Christmas liší od americké Vánoce?
Jak poslat vánoční Cookies v Mail
Jak odstraňovat vánoční zapálenou Metal Deer Silhouette
Jak si vyrobit Felt Vánoční ozdoby
Jak fotografovat vánoční osvětlení S Canon
Jak se slaví argentinskou Vánoce
Jak si vybrat vánoční dárky pro nové dítě
Jak opravit vánoční světla String Zapojení
Jak si vyrobit Štědrý den jako zvláštní jako Vánoce
Jak se suší pomeranče na Vánoce
Jak oslavit rodinné Vánoce a Chanuka

Leave a Reply