Jak vytvořit staromódní Země Christmas

1Přečtěte si příklad

Zapomeňte na většinu plug-v vánočních ozdob. Letos, pokud vyžadují elektřinu – s výjimkou několika řetězců světel a anděl nebo hvězda na vrcholu vašeho stromu – nechat ve skříni. Všechny ty blikající, stěhování, zpěv letní dekorace neznamenají víc než chaos do svého domova v průběhu prázdnin. Pokud máte podobné dekorace, které vyžadují baterie místo elektřiny, nechte ty ve skříni, taky. Chystáte se pustit do jednodušší, klidnější období u vás doma.

2 Komp

Ukončete hledá perfektní stromu. V dávných dobách, většina vánočních stromků vlastně přišel z lesa nebo něčí pastviny – není ze dřeva šarže nebo krabice, které budou zavedeny společně. Tyto stromy byly nejsou smazány k dokonalosti nebo se nastříká na zvýšení jejich barvu. Byli to, co oni byli, a že přírodní strom byl naprosto krásná tak, jak to bylo. Pokud máte to štěstí, aby měli přístup k části lesa (a povolení od majitele snížit vánoční stromek) nebo cut-it-yourself strom farmy, vezměte rodinu venku a začít novou tradici. Snižte svůj vlastní strom. Pokud tomu tak není, jít dolů do stromu hodně, ale nebuď tak vybíravý v letošním roce.

3

Vyzdobte si svůj strom přirozeně. Nestyď se a dal elektrická světla na vánoční stromeček, protože svíčky – real staromódním způsobem – nejsou bezpečné. Pak začít přemýšlet, jako to udělali za starých časů a ozdobit váš strom s tradičními nebo levné a snadno dostupné odřezků pomůžete vytvořit sami. Pop-up dávku unbuttered popcornu, použijte jehlu a nit a navléci ho do dlouhých odstavce obsahují nevisel na strom jako věnec. To samé udělejte s brusinkami. Pokud chcete být opravdu kreativní, alternativní tři kusy popcorn, pak jeden brusinky v vzoru na jeden řetězec.

4.

Vytvořte si vlastní ozdoby. Pečeme asi gingerbread muži, brát na chvíli udělat malou díru v horní části každého perník muž hlavu s brčkem (před péct), takže budete mít díru můžete použít svázat ho ke stromu s mašlí poté, co on zapečená a ochladí. Brát si celé walnut skořápky, lepidlo stužku na horní části každé, takže si můžete pověsit je na stromě, pověsit skořápky na staré hmoždinky nebo pobočky a pak sprej-malování je zlatým postřikem barvou. Take šišky různých velikostí a tvarů, lepidlo pásky na horní části každé, takže si můžete pověsit je na stromě, otáčejte borovice kužel v lepidle, posypeme třpytkami, a pak pověsit šišky na staré hmoždinky nebo pobočky vyschnout. Budete rychle – a levně – mají vánoční strom, který se třpytí se starosvětskou kouzlo. Pokud máte děti, zapojit je do tvorby ozdob a začít další nové rodinné tradice, které si budu pamatovat.

5.

Buďte kreativní s čtvrtky. Některé z nejjednodušších, nejjednodušších řemeslných projektů z zádech, když jste byli v mateřské škole nebo první třídě, aby nejúžasnější staromódní vánoční ozdoby. Řezané pásy červené a zelené čtvrtky, udělat smyčku a lepidlo na koncích dohromady, skluzu konec příštího papíru do tohoto loop a přilepíme končí spolu – střídavý červená a zelená – a tak dále, aby se papírový řetěz. Rouška na vašem stromě. Cut červené a zelené čtvrtky do tvarů (Vykrajovátka udělat velký vzor), jako jsou ovály, kruhy, zvonky a hvězdy. Cut out obrázky ze starých vánočních přání v ozdobných tvarů a přilepit tvarů stavebních papíru. Přidat nějaké třpytky a luky jestliže požadovaný. Pak udělat malý otvor s jehlou, nití je na stuze pro ramínko a přidat je do svého stromu.

6

Tie konce mnoha větví s mašlí luky v červené, zelené nebo zlaté.

7

Použijte obyčejný látkový vánoční strom sukně skrýt tree stojí pod stromeček, nebo jednoduše zabalit pár metrů jednobarevných tkanin – červená, zelená, zlatá, tan nebo dokonce hnědá – kolem paty stromu volně skrýt stojan .

8

Zabalte všechny vaše dárky na obyčejný hnědého sulfátového papíru (nebo noviny, pro levnější alternativu) a svázat je provázkem, rafie nebo pásky. Pile je pod stromeček a nyní pre-rekreační předvídání a staromódní kouzlo.

9

Nastavit malé jesličky pod váš vánoční stromeček v nápadném místě a zapamatujte si skutečný důvod pro sezóny. Udělejte si čas, aby se posadili ve večerních hodinách se všemi domu Lights Off, zapojte se stromky vánoční, podívejte se na to betléma a ocenit to, co dovolená je opravdu o. Pokud máte děti, ať pomůže nastavit Narození každý rok a vyprávět příběh o Ježíšově narození, zatímco vy to.

10

Otevřete si v Bibli Luke kapitole 2, příběh o narození Ježíše Krista, a umístěte jej na viditelném místě ve vaší domácnosti. Umístěte svíčku nebo dvě u Bible a sjednejte si borovice větev, některé šišky a několik brusinkami blízko k vytvoření atraktivní displej. Na Štědrý den, zapálit svíčky a přečtěte si příběh nahlas. Ať se stane novou rodinnou tradici.

11

Zaměřte se na rodinu. Zjednodušte svůj domov a vaše zdobení a získat rodinu zapojit do příprav. Střih zpět na dárek nákupu a nechat děti, rodina a přátelé vědí, že tento rok jste se zaměřením na skutečný důvod pro, a nikoli přistižení v na obchodní zvyklosti a přečerpání. Místo utrácení peněz, nyní čas, který strávíte spolu baví a dělat vzpomínky. Tyto vzpomínky jsou zaručeny trvat mnohem déle, než poslední hračka nebo výstřelek – a vaše rodina poklad je daleko více v letech.

Připravit děti pro jiný druh Christmas v dostatečném předstihu na dovolené. Je vzrušení tím, že řekne jim, jak mnohem větší zábava, budete mít letos slaví sezónu jako rodina místo toho se zaměřuje na dárky a dárkové nákup.

Nebuďte příliš nepřekvapilo, kdyby vaše rodina a přátelé nemají přijmout svou staromódní země Vánoce, stejně jako vy – zejména na začátku. Média, reklamní kampaně na hračky a dárky a vzájemného tlaku mít moderní Vánoce s víc, víc, víc, jsou silné vlivy.

Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak si vyrobit vlastní vánoční Craft
Jak uspořádat Nativity Play na Štědrý den
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak si poradit s depresí na Vánoce
Jak se zbavit zápachu ve vodě v pohotovostním vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky
Jak Ozdobte duby na Vánoce
Jak hodit na vánočním večírku pro dospělé
Jak zabalit vánoční dárek
Jak si vyrobit vánoční Kolébky

Leave a Reply