Jak začít vánoční strom farmy & jeho daňové důsledky

1Přečtěte si příklad
Fotolia.com dat tooltip = vánoční stromky nějakou dobu trvat, růst, takže farmy jsou dlouhodobě business.> Vánoční stromy potřebují čas vyrůst, takže farmy jsou dlouhodobě business.

Najít místo pro farmu vánočních stromků. Určete, kolik stromů se chcete zasadit, aby se přijít na to, velikosti potřebné pole. Otestujte půdu sada půdy testu nebo najmout profesionální.

2 Komp
Fotolia.com dat tooltip = Promluvte si s ostatními zemědělských vánočních vlastníků vidět, jaké to je běžet tuto firmu.> Volat s jiných zemědělských vánočních vlastníků vidět, jaké to je běžet tuto firmu.

Napsat podnikatelský plán, které pomohou udržet vaše podnikání na cestě, ukázat, že na věřitele, a používat při žádosti o granty. Získejte živnostenský list a otevřít obchodní účet kontroly. Zaměstnat účetního nebo daňového kupní software, který pomůže porozumět daňových zákonů a udržet daňové informace pořádané.

3
Fotolia.com dat tooltip = Úprava vánoční stromky je nutné získat čistý, kónický tvar.> Stříhání vánoční stromky je nutné získat čistý, kónický tvar.

Zjistit, které druhy borovic rostou nejlépe ve vaší oblasti. Nákup na tree sazenice a nesázejte. Ujistěte se, že půda je oplodněno, dobře odvodněné, a hluboký. Shear stromy na jaře, aby bylo zajištěno, že růst v tradičním kuželové způsobem.

4.
Fotolia.com dat tooltip = Sekce 631 vysvětluje vybrat a uříznout prodej nemá nárok na kapitálový zisk.> § 631 vysvětluje vybrat a uříznout prodeje nemají nárok na kapitálový zisk.

Daňové důsledky pro hospodářství vánoční strom spadají do dřeva v kapitole 11 z lesa vlastníků půdy Průvodce federální dani z příjmu. Důležité pro daňových dopadů je stáří stromů. Pokud jsou stromy vyšší než šest let, když harversted, jsou považovány za dřevo v daňových zákonech. Sledujte IRS zákoníku § 631, protože vánoční strom farma je považován za podnik. Vánoční strom farmy nemají nárok na úvěr zalesňování daně.

Nabídka hayrides jako doplňkovou službu k patronům.

Značka věnce ze stříhaných borových větví.

Začít v malém a pracovat zemi do větší hospodářství jako obchodní roste.

Nevyhazujte příjmy nebo jiné důležité papírování potřebné pro daňové čas na konci roku.

Ujistěte se, že dát řádných daňových formulářů, které se všech osob pracujících na farmě a uchovávat kopie pro vlastní potřebu živnostenskou daň.

Nezačínejte tento podnikání, pokud se vám nelíbí, že venku v zimě.

Jak si vyrobit krouží Malování Skleněné vánoční ozdoby
Tipy pro zavěšení vánoční osvětlení na dům
Jak odstraňovat vánoční osvětlení
Jak stabilizovat vánoční strom
Jak vařit vánoční večeři pro dva
Jak opravit nafukovací vánoční dekorace
Jak nainstalovat vánoční stromky
Jak zdobit vánoční ozdoby
Jak si vyrobit baterie-poháněl vánoční osvětlení
Jak si vyrobit vánoční dárek pro mámu
Jak podat rodinných jméno pro vánoční pomoci

Leave a Reply