Jak Zdobí okno se stromem Christmas Lights

1Přečtěte si příklad

Změřte okna a vzdálenost k zásuvce. Pomocí měřicí pásky, určení rozměrů okna. Lehké řetězce jsou prodávány prostřednictvím nohou, takže převést centimetrů nohy. Vyhledejte nejbližší elektrickou zásuvku a změřte vzdálenost okna displeje. Nákup prodlužovací kabel, aby vyhovoval vašim potřebám.

2 Komp

Shromážděte zásoby. Zkontrolujte, zda vaše vánoční koše Za přistýlky pro světla a ujistěte se, že jsou vhodné pro venkovní použití. Dnes, mnoho vánočních světla jsou bezpečné pro vnitřní i venkovní použití. Postupujte s opatrností při použití starších světel. Nákup zbývající potřebné světla. Získejte pro těžký provoz prodlužovací kabel, venkovní Automatické zavírání, žebřík, zděný klipy nebo nehty na plastové klipy.

3

Otestujte světla. Vizuálně zkontrolujte světla a string. Všimněte si, vadné nebo opotřebované kabely. Zlikvidujte řetězec světel a vyměňte ji za novou řetězce světel. Zkontrolujte, zda chybějící žárovky a nahradit je. Zapojte řetězec světel do zásuvky a zkontrolujte, zda vypálených žárovek. Odpojte a nahradit vyhořelou žárovky. Zkontrolujte, zda přepálené pojistce, pokud řetězec nesvítí. Nahradit podle návodu výrobce a proveďte test znovu.

4.

Dát žebřík na místě. Závěsné vánoční osvětlení na horní části okna nebo druhém poschodí oken vyžaduje žebřík. Umístěte žebřík co nejblíže k oknu a opřel se o dům. Ujistěte se, že je to pevně na zemi a opíral se o dům, takže to nebude klouzat. Zeptejte se někoho držet žebříku stabilní během používání.

5.

Zavěste světla. Položte prodlužovací kabel na zem a připojte jej na konec řetězce světel. Umístěte klipy kolem okna držet světla v místě. Pro cihlových ploch, zkuste zděný klipy. Jedná se o dočasné a nalézt ve většině železářství. Pro okna lemem, zkuste použít nehty na plastových klipů. Rovnoměrně space klipy asi 12 centimetrů od sebe. Umístěte světla do klipů, počínaje v jednom z dolních rozích.

6

Utáhněte volné konce a připevněte automatického zavírání. Zajistěte všechny oblasti, které by mohly být volné, nebo je potřeba zpřísnění. Přidat další klip v případě potřeby. Připojte prodlužovací šňůry a zobrazit zdobené okno. Připojte automatického zavírání a nastavte ji. Nejjednodušší typ umožňuje zvolit, kolik hodin světla budou zobrazeny a čas se zapínají.

Přečtěte si tento článek v britské angličtině

Jak Ozdobte Outdoor plantážníci na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční koule Pinata
Jak si Vánoce v Disneylandu
Jak si vyrobit vánoční stromky Flash
Jak se slaví švédský Vánoce
Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře
Jak si vyrobit Cookie vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu
Jak nakupovat vánoční dárky pro početné rodiny
Jak začít vánoční kaktus
Jak si vyrobit Vánoce sníh

Leave a Reply