Jak Zdobí učebně na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Zobrazení zimní scény. Sněhové vločky a bílé rozvlněný kupy sněhu může být perfektní nastavení pro přístup Vánoce bez tématu Vánoc. Už děti snížit vločky z čtvrtky jsme se poflakovali po místnosti.

2 Komp

Vytvořte si strom Timothy. Trvalé pokrytím nástěnce mohou být vytvořeny pomocí tkaniny a plsti. Balónky pro výroků, jako Timothy Tree říká listopadu je měsíc na Den díkůvzdání, mohou být vyrobeny z velkého bílého papíru. V létě strom může mít listy vyrobené z plsti přidané prokázat letní větve, můžete barevné změny na podzim se provádí postupně, jak listy jsou změněny na podzimních barvách. Pro zimní a vánoční měsíc lze holé větve být použity k zobrazení jednoduchých obrázků ozdoby vyrobené z kroužků sprchovým závěsem. Kruhové Závěsy jsou nejprve couval s obrázkem studenta přilepený k kruhu o trochu větší než opony závěsu. Jakmile lepidlo dostatečně vysušen. Přebytek podklad může být oříznut pryč. Lepidlo lze uvést kolem vnější ramínko na sprchový závěs a poté ponoří do bílého krystalu třpytí napodobit sníh, a stuhou závěs připojen. Ty mohou být zavěšeny ze stromu deníku, a Vánoce ještě má strom, ale ne tradiční křesťanská verze.

3

Značka sněhuláci z koulí Styrofoam a párátka, a malovat je s barvou pera nebo listového barvy přidat funkce. Klobouk stovetop mohou být vyrobeny z čtvrtky, a látky mohou být přidány šátkem na sníh dámy. Vynětí půdy z produkce roh upravil bavlny pálkování pro zobrazení.

4.

Užijte si hudbu, zatímco vy aby louskáček vojáka na scénu z Louskáček Suite. Use trubky lepenky koberec do módy těla Louskáček vojáka a paží a nohou vytvořených z prázdných rolí balící papír. Dejte lepidlo nad tělem trubky a používat červené balicí papír vytvořit uniformu. Ostatní barvy čtvrtky bude stačit pro kalhoty obličeje, a klobouk. To by mohlo být třída projekt nebo děti mohou vytvářet jednotlivé dvojrozměrné louskáčky na ořechy ze stavebních papíru.

5.

Praxe náhodné činy laskavosti během měsíce prosince. Vývěska s prostorem pro Navíc mohou být vytvořeny. Buď každý den nebo jednou týdně, může být třída účastnit diskuzi o jejich poslední náhodný akt laskavosti. Zdůraznit, že počítá pouze v případě, že neříkají příjemce, že oni byli šetrní. Pomáháme jejich malý bratr vyzvednout hračky je jen jeden malý příklad. Designy pro dovolenou, jako sněhuláci ozdoby, a hvězdy z čtvrtky mohou být vytvořeny pro dítě přidat své nejnovější druh akt. Ty mohou být viditelně na nástěnce.

6

Vytvořte desku pro projekty, které pomáhají ostatním. Tyto projekty mohou být drobné předměty pro rodinu, jako pomoc s nádobím větších třídě projektů, jako je zpěv a při cookies a domova pro seniory. Zkuste měnit je a dělat, co nejvíce. Laskavost a myšlení druhých není identifikovatelné s jediným náboženstvím, ale měly by být součástí společnosti, a přesto je v souladu s duch Vánoc lepší než vánoční stromeček.

Jak slavit vašeho dítěte první vánoce
Myšlenky, jak správně vyzdobit venkovní vánoční strom
Jak Naplánujte si potluck Vánoční besídka
Jak si vyrobit dekorativní vánoční Mýdla
Jak k dekoraci bílou vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Ugly Svetry
Jak Pověste vánoční osvětlení na vinylové desky
Jak ušetřit Zpět vánoční kaktus
Jak Zdobí Yard na Vánoce
Jak sestavit umělý vánoční strom
Jak Zapojte do stromu, který již má vánoční osvětlení

Leave a Reply