Jak Zdobí učebně na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Zobrazení zimní scény. Sněhové vločky a bílé rozvlněný kupy sněhu může být perfektní nastavení pro přístup Vánoce bez tématu Vánoc. Už děti snížit vločky z čtvrtky jsme se poflakovali po místnosti.

2 Komp

Vytvořte si strom Timothy. Trvalé pokrytím nástěnce mohou být vytvořeny pomocí tkaniny a plsti. Balónky pro výroků, jako Timothy Tree říká listopadu je měsíc na Den díkůvzdání, mohou být vyrobeny z velkého bílého papíru. V létě strom může mít listy vyrobené z plsti přidané prokázat letní větve, můžete barevné změny na podzim se provádí postupně, jak listy jsou změněny na podzimních barvách. Pro zimní a vánoční měsíc lze holé větve být použity k zobrazení jednoduchých obrázků ozdoby vyrobené z kroužků sprchovým závěsem. Kruhové Závěsy jsou nejprve couval s obrázkem studenta přilepený k kruhu o trochu větší než opony závěsu. Jakmile lepidlo dostatečně vysušen. Přebytek podklad může být oříznut pryč. Lepidlo lze uvést kolem vnější ramínko na sprchový závěs a poté ponoří do bílého krystalu třpytí napodobit sníh, a stuhou závěs připojen. Ty mohou být zavěšeny ze stromu deníku, a Vánoce ještě má strom, ale ne tradiční křesťanská verze.

3

Značka sněhuláci z koulí Styrofoam a párátka, a malovat je s barvou pera nebo listového barvy přidat funkce. Klobouk stovetop mohou být vyrobeny z čtvrtky, a látky mohou být přidány šátkem na sníh dámy. Vynětí půdy z produkce roh upravil bavlny pálkování pro zobrazení.

4.

Užijte si hudbu, zatímco vy aby louskáček vojáka na scénu z Louskáček Suite. Use trubky lepenky koberec do módy těla Louskáček vojáka a paží a nohou vytvořených z prázdných rolí balící papír. Dejte lepidlo nad tělem trubky a používat červené balicí papír vytvořit uniformu. Ostatní barvy čtvrtky bude stačit pro kalhoty obličeje, a klobouk. To by mohlo být třída projekt nebo děti mohou vytvářet jednotlivé dvojrozměrné louskáčky na ořechy ze stavebních papíru.

5.

Praxe náhodné činy laskavosti během měsíce prosince. Vývěska s prostorem pro Navíc mohou být vytvořeny. Buď každý den nebo jednou týdně, může být třída účastnit diskuzi o jejich poslední náhodný akt laskavosti. Zdůraznit, že počítá pouze v případě, že neříkají příjemce, že oni byli šetrní. Pomáháme jejich malý bratr vyzvednout hračky je jen jeden malý příklad. Designy pro dovolenou, jako sněhuláci ozdoby, a hvězdy z čtvrtky mohou být vytvořeny pro dítě přidat své nejnovější druh akt. Ty mohou být viditelně na nástěnce.

6

Vytvořte desku pro projekty, které pomáhají ostatním. Tyto projekty mohou být drobné předměty pro rodinu, jako pomoc s nádobím větších třídě projektů, jako je zpěv a při cookies a domova pro seniory. Zkuste měnit je a dělat, co nejvíce. Laskavost a myšlení druhých není identifikovatelné s jediným náboženstvím, ale měly by být součástí společnosti, a přesto je v souladu s duch Vánoc lepší než vánoční stromeček.

Jak to říct Veselé Vánoce v skotský
Jak vybrat Low Sap vánoční strom
Jak Test & Fix vánoční světla sady
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak Vyzdobte si koupelnu na Vánoce
Jak se připojit vánoční osvětlení k autobaterii
Jak recyklovat vánoční stromky
Jak Crochet vánoční Pins
Jak si vyrobit vánoční magnety
Jak najít vyhořel Christmas Tree Light
Jak si vyrobit uzávěr vánoční strom

Leave a Reply