Jak Zelená vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Provést inventuru dekorace, které již máte na ruce. Myslíte si opravdu potřebujete koupit něco nového? Tyto punčochy stále vypadat skvěle a ten strom sukně bude dělat svou práci dobře. Tyto starožitné a ručně dekorace jsou krásné a plné vzpomínek. Nákupem méně vánočních ozdob letos, nepoužíváte až žádné cenné zdroje, které by byly potřebné k vytvoření nové věci.

2 Komp

Přejít přirozené jít zelená. Myslete na tradiční vánoční zeleně: kořisti, girlandy, věnce, to všechno jsou přirozené a obnovitelné, a lze kompostovat nebo štípané po prázdninách a vrátil se k přírodě. Kromě tradičních evergreenů můžete přidat sezónní květiny: hyacint, mimóza, narcis a amarylis jsou v sezóně během prázdnin. Červené růže jsou zelené možnost, pokud jsou pěstovány lokálně ve sklenících. Krásné, přírodní akcenty pro vašeho interiéru může zahrnovat i sušené bobule, větvičky a malé protokoly. Můžete také zahrnout čerstvá jablka, pomeranče a ostatní ovoce a ořechy do neuvěřitelné, jedlá dekorace.

3

Získejte opravdový strom. Pokud jste již falešný strom, který používáte znovu a znovu, skutečné stromy jsou nejekologičtější volbou. Real stromy jsou pěstovány na farmách a pěstují se řezat, a nové stromy jsou zasazeny v jejich místě. Falešné stromy jsou plné plastů, PVC a chemikálie. Dávají toxické plyny, když nový a nelze je recyklovat. Real stromy jsou nejekologičtější, nejudržitelnější, ekologický volbou, zejména když si je koupíte z místní Tree Farm a nechte je recyklovat po prázdninách.

4.

Přepnout si své klasických žárovek pro úsporu energie LED. Pravidelné žárovky generují teplo a až 90 procent energie, kterou spotřebují na výrobu tohoto tepla. LEDs vypálit světlé a chladné, s použitím 80 procent méně energie než běžné žárovce a že poslední asi 20 let. Mohou stát trochu více než běžné žárovky, ale v jedné sezóně se můžete podívat na úspory energie a že bude pro zvláštní náklady k jejich koupi. Pro venkovní osvětlení jít ultra zelené a koupit solární pohon LED světelné prvky. Podívejte se na SolarIlluminations.com pro solární LED.

5.

Rozsviťte sójové a včelí vosk svíčky. Tradiční svíčky jsou vyrobeny z parafinového vosku, která je na ropné bázi produkt. Všechny přírodní sójové a včelí vosk svíčky jsou vyrobeny z obnovitelných a udržitelných materiálů, pálí čistší a lépe pro vás.

6

Přejít vinobraní. Chcete nové dekorace aniž by se skutečně kupovat nové věci? Podívejte se zásilka obchody, hospodárnost obchody a starožitné obchody zajímavých, starožitné a vinobraní nálezů. Možná si můžete vybrat dobu a honba za pokladem pro staré ozdoby a dekorace z té doby období jako viktoriánský, 50 je mod nebo 80 let retro. I když jste pokladů pro jedinečnou výzdobou, můžete také lovit na dárky pro ty, kteří na vašem nákupním seznamu.

7

Vytvořte si vlastní. Všichni jsme viděli klasické vánoční filmy, kde lidé pořídili řetězce popcorn a bobulovin girlandy, tak proč ne zkusit to? To může být zábava, a navíc budete používat přírodní, obnovitelné zdroje. Můžete také slavnostní Christmas věci z prázdných sklenic, plechovek plechovky a plastové láhve. Sklenice, aby pěkný svícny, cínové plechovky děrované s návrhy, aby pěkně svítidla a plastové láhve a nádoby mohou být bolel vypadat jako legrace characters Christmas např. sobi, tučňáci, sněhuláci a Santas. Lze také provést ozdoby ze směsi mouky těsta, které mohou být lakovaného po vysušení.

8

Kupte ruční práce. Není až k tomu, aby své vlastní věci, ale stále chcete ručně vzhled? Podívejte se na místní řemeslné výstavy, veletrhy slovy a rekreační bazary nebo se podívejte na eBay a Etsy on-line, aby zjistili, zda můžete najít něco, co vyhovuje vašemu vkusu.

Kreativně Green

Jak Word Pozvánky pro křesťanské vánoční večírek
Jak si vyrobit vánoční stromy z kornouty na zmrzlinu pro zdobení dortu
Jak se slaví norský Vánoce
Jak recyklovat vánoční strom
Jak zasadit vánoční Palm
Jak si vyrobit a vytisknout zdarma vánoční recept karty
Jak Fit My vánoční strom v podstavci
Jak vařit Vegan vánoční večeře
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak odebrat pojistku z Christmas Lights
Jak organizovat vánoční muzikál

Leave a Reply