Kreativní způsoby, jak oznámit těhotenství na Vánoce

Použijte službu, která vám umožní vytvářet vlastní vánoční pohlednice z vašich fotografií. Vybral si sonogram fotku jako přední straně karty, a přidejte svůj termín v dekorativním písmem pod obrázkem. Můžete zahrnout uvítací uvnitř, který říká, že Happy Holidays od nejnovějšího člena rodiny. Poslat na tohle, jak byste si pravidelné vánoční přání.
Kupte si dárek pro vaše nenarozené dítě, zabalit a umístit ji pod stromem nedaleko v zádech tak, že to bude jeden z posledních distribuovaných dárky. Ujistěte se, že označit ji s něčím, jako je naše nové miminko nebo dítě v důsledku 1. září. Povolit další člen rodiny, aby objevili dar.
Nákup suvenýry pro své rodinné příslušníky s tituly na nich. Například, můžete dát vaše matka dar, který říká, že babička na něj, nebo dát tetu dárek k vaší sestře. Tato metoda funguje nejlépe, pokud je to vaše první dítě, jinak mohou příjemci zmást dar jako bytí z vašich dalších dětí.
Před vaším dovolenou shromáždění, ozdobit váš vánoční strom s dětské zboží, jako chrastítka, dudlíky a malé hračky. Nahoru s růžovými a modrými stuhami, spíše než červené nebo zelené ozdobami.
Pověste baby-velikosti punčochu se zbytkem svých dospělých velkých punčochy a dát své dítě jméno na něm. Můžete také označit jako nové dítě, nebo něco podobného.
RSVP pro rekreační stran jako dva a půl hosty. Můžete také vytvořit vlastní štítek pro láhev nealkoholického vína a přivést ji na večírek. Označte štítek s nealkoholický nápoj vyhrazen pro Katie, nové maminku a umístěte ji na baru. Dočkat, až uvidím, kdo si všimne láhev.
Pokud vaše rodina dělá výkres nebo Secret Santa dárkový hru, napsat něco jako New baby Katie a Jack je na kus papíru a zasuňte jej do klobouku. Když se rodina shromáždí kolem k tomu jména, budou kreslit překvapení.
Použijte baby-themed balicí papír na všechny vaše rodiny dary jako náznak, a pak oznámit své těhotenství, když se ptají papíru a výběru.
Napište svůj vlastní vánoční koledu a sbírat rodinu kolem klavíru, jak si oznámit, že čekáte prostřednictvím písní.
Nahradit všechny vaše rodiny stříbra s dětskou stříbra na dovolenou jídlo, potom pozvat všechny přijít a sednout. Oni si všimli, kojenecké lžičky hned, dává vám skvělou příležitost, aby vaše oznámení.
Pokud vaše rodina navštěvuje kostel na Vánoce, zeptejte se církevní vůdce zahrnout modlitbu za své nové dítě na konci prázdnin kázání.

Vytvořit vlastní pohlednice
Zábavné způsoby, jak oznámit své těhotenství

Jak si vyrobit baňky vánoční věnec
Jak Pověste vánoční koule ozdoby na udičku
Jak kreslit vánoční strom
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak odstraňovat vánoční zapálenou Metal Deer Silhouette
Jak poslat vánoční přání na prezidenta USA
Jak si vyrobit vánoční ozdoby s Candy Formy
Jak pečovat o vánoční kaktus
Jak si vyrobit koupelové soli je Handmade vánoční dárky
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak si vyrobit vánoční Ugly Svetry

Leave a Reply